Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Dyrektor szkoły Andrzej Dębski został wyróżniony dyplomem honorowego członka Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska, które doceniło jego wieloletni wysiłek i wkład w rozwój szkolnictwa zawodowego.

Przypomnijmy, że Stowarzyszenie od 25 lat pracuje na rzecz uczniów, rodziców i pedagogów, wspierając wysiłek lokalnych społeczności na rzecz wyposażania szkół w pomoce naukowe, organizując konkursy wiedzy, czy współpracując z innymi organizacjami pozarządowymi i organami samorządowymi.

ZSTI działa w Stowarzyszeniu od kilkunastu lat. Propagując  w środowisku lokalnym ideę przekazywania 1% podatku na działalność Stowarzyszenia, sukcesywnie otrzymywała środki finansowe przekazywane zakup nowego wyposażenia czy pomoc stypendialną uczniów.