Dyrektor szkoły Andrzej Dębski został wyróżniony dyplomem honorowego członka Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska, które doceniło jego wieloletni wysiłek i wkład w rozwój szkolnictwa zawodowego.

Przypomnijmy, że Stowarzyszenie od 25 lat pracuje na rzecz uczniów, rodziców i pedagogów, wspierając wysiłek lokalnych społeczności na rzecz wyposażania szkół w pomoce naukowe, organizując konkursy wiedzy, czy współpracując z innymi organizacjami pozarządowymi i organami samorządowymi.

ZSTI działa w Stowarzyszeniu od kilkunastu lat. Propagując  w środowisku lokalnym ideę przekazywania 1% podatku na działalność Stowarzyszenia, sukcesywnie otrzymywała środki finansowe przekazywane zakup nowego wyposażenia czy pomoc stypendialną uczniów.