12 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej. Wśród wyróżnionych znalazła się również uczennica ZSTI, Gabriela Koza z kl. 3TR.

Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali” -  to  cytat z Jana Pawła II, będący równocześnie zadanie,  jakie postawił przed młodymi stypendystami Małopolski Kurator Oświaty oraz rektor Uniwersytetu Papieskiego. Jak podkreślał w swojej wypowiedzi rektor goszczącej stypendystów uczelni, każdy z tych młodych ludzi ma w rękach diament, swoją wiedzę i talent.

Serdecznie gratulujemy Gabrysi wyróżnienia, jak również w jej  imieniu dziękujemy wszystkim, którzy pomogli jej w osiągnięciu tego sukcesu.