Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

12 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej. Wśród wyróżnionych znalazła się również uczennica ZSTI, Gabriela Koza z kl. 3TR.

Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali” -  to  cytat z Jana Pawła II, będący równocześnie zadanie,  jakie postawił przed młodymi stypendystami Małopolski Kurator Oświaty oraz rektor Uniwersytetu Papieskiego. Jak podkreślał w swojej wypowiedzi rektor goszczącej stypendystów uczelni, każdy z tych młodych ludzi ma w rękach diament, swoją wiedzę i talent.

Serdecznie gratulujemy Gabrysi wyróżnienia, jak również w jej  imieniu dziękujemy wszystkim, którzy pomogli jej w osiągnięciu tego sukcesu.