2TI i 2SBb wygrywa Turniej Mikołajkowy

W ubiegły piątek  w budynku B przy ulicy Matejki odbył się IV Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora.

Do turnieju męskiego zgłosiło się 12 drużyn, natomiast w żeńskiej rywalizacji wzięły udział 4 klasy. Zawody odbywały się w znakomitej atmosferze. Nie brakowało widowiskowych akcji, a zebrani kibice gorąco oklaskiwali swoich reprezentantów. Turniej chłopców został  rozegrany systemem brazylijskim, a żeński - systemem każdy z każdym. Po emocjonującym finale rywalizację męską wygrała klasa 2TI, a żeńską 2SBa. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom tych zmagań, a szczególnie najlepszym drużynom. Puchary i dyplomy dla najlepszych zostaną wręczone tradycyjnie na apelu świątecznym. 

Wyniki: 

Dziewczęta: 

1.miejsce - 2SBb
2.miejsce - 2TR
3.miejsce - 1TRp
4.miejsce - 2TB 

Chłopcy: 

1.miejsce - 2TI
2.miejsce - 4TI
3.miejsce - 3TI
4.miejsce - 4TE