Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji PACZKA DLA BEZDOMNIACZKA. Podobnie jak w roku ubiegłym odpowiadamy na apel Limanowskiego Stowarzyszenia Amicus Vitae, które troszczy się o bezdomne zwierzaki z naszego regionu, pomagając im zwłaszcza w trudnych zimowych miesiącach.  Zbieramy KARMĘ SUCHĄ , KARMĘ W PUSZKACH (zarówno dla psów, jak i kotów), KOCE, LEGOWISKA, MISKI, SMYCZE, OBROŻE.

Zbiórka trwa do 18 grudnia br. Dary można dostarczyć do pani Kingi Antosz albo zostawić – dzięki uprzejmości pań Barbary Pawłowskiej i Agaty Górki – w bibliotekach (w obu szkolnych budynkach).

Zadbajmy wspólnie o te stworzenia, które same nie dadzą sobie rady!