Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Początek listopada to czas refleksji i zadumy nad przemijaniem, ale też okazja, aby okazać pamięć o tych, którzy odeszli. Tradycyjnie już w ZSTI odbył się apel, podczas którego wspomniano zmarłych uczniów i nauczycieli. Uczczono ich pamięć nie tylko paląc symboliczne znicze przy ustawionym brzozowym krzyżu, ale też odmówiono w ich intencji cząstkę różańca. Modlitwę poprowadził ks. Tadeusz Mrowiec, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego.

Tradycją szkoły jest też także palenie zniczy na cmentarzu parafialnym na grobach osób związanych ze szkołą. W tym roku dyrektor Andrzej Dębski wraz z przedstawicielami samorządu pojechał na cmentarz do Olszówki, gdzie został pochowany zmarły w sierpniu absolwent szkoły, Konrad Nawara.