Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zaproszenie na spotkanie Klubu elektronika.

Wszysykich zainteresowanych elektroniką zapraszamy na spotkanie Klubu Elektronika, które odbędzie się w czwartek, 26. września, o godz. 15.15 w sali 39.

Elektronika - to dziedzina techniki i nauki zajmująca się obwodami elektrycznymi zawierającymi, obok elementów elektronicznych biernych, elementy aktywne takie jak lampy próżniowe, tranzystory i diody. W obwodach takich można wzmacniać słabe sygnały dzięki nieliniowym charakterystykom elementów czynnych (i ich możliwościom sterowania przepływem elektronów). Podobnie możliwość pracy urządzeń jako przełączniki pozwala na przetwarzanie sygnałów cyfrowych.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY MAJESTRKOWANIEM I BUDOWĄ WŁASNYCH UKŁADÓW ELEKTRONICZNYCH PRZYJDŹ NA SPOTKANIE !