Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Uczniowie klasy drugiej technikum budowlanego mieli okazję wziąć udział w zajęciach przeprowadzonych przez doświadczonych szkoleniowców z firmy Blachotrapez, która od października 2018 roku jest partnerem ZSTI.

Podczas szkolenia uczniowie mogli poznać historię firmy oraz szeroką gamę produktów, którą w swojej ofercie ma firma Blachotrapez. Kierunki rozwoju firmy, trendy w branży dekarskiej i działalność marketingowa zostały omówione przez kierownika działu szkoleń w Blachotrapezie pana Marcina Dydę. W drugiej - praktycznej części uczniowie zapoznali się z topowym produktem premium, jakim jest gont blaszany "Janosik". Zaprezentowano również modele dachu z elementami wykończeń, obróbki blacharskie i narzędzia oraz rozwiązania technologiczne, jakie współcześnie wykorzystywane są podczas prac dekarskich. Kolejne szkolenia dla uczniów odbędą się już w powstającym poligonie dekarskim oraz w zakładzie produkcyjnym Blachotrapez w Ponicach.