Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Spoglądającym ze szkolnych okien oczom ukazuje się szczyt Lubogoszczy. To właśnie on został obrany jako pierwszy cel wycieczki integracyjnej. Klasa 1 TBp wraz z wychowawcą p. Grzegorzem Lekkim postanowiła zdobyć szczyt Lubogoszczy, a następnie udać się do  Bazy Wypoczynkowej w Kasince Małej. Tam biorąc udział w grach sportowych, logicznych i zręcznościowych przyszli budowlańcy mogli poznawać się, zawierać znajomości i przyjaźnie klasowe. W drugim dniu wycieczki, po śniadaniu odbył się pierwszy turniej tenisa stołowego, a pierwszym klasowym mistrzem w tej konkurencji został Konrad Zapała. W drodze powrotnej do Msznay, już powstały plany następnych wycieczek.