Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Do końca września w sekretariacie szkoły przy ul. Starowiejskiej 4 można się zgłaszać do konkursu wiedzy o ekologii i ochronie przyrody Ziemi Limanowskiej,  którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Limanowej, Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa oraz Powiatowe Centrum Ekologiczne.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o ochronie przyrody, kształtowanie świadomości ekologicznej oraz wypracowanie wrażliwości na otaczający świat przyrody wśród młodzieży szkolnej. Uczestnicy konkursowych zmagań będą musieli rozwiązać  test, który obejmuje zagadnienia zawarte w Atlasie Form Ochrony Przyrody Powiatu Limanowskiego. Atlas dostępny jest w bibliotece szkolnej oraz na stronie www.powiat.limanowski.pl. Przypominamy jeszcze raz, że zgłoszenia przyjmowane są do końca września, a test zaplanowano na październik.