Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Pierwszy dzwonek, który w ZSTI zabrzmiał kilka minut po 9, ogłosił koniec wakacji i rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Po raz kolejny w historii szkoły będzie to rok wyjątkowy. W murach Instalu rozpoczną naukę dwa roczniki pierwszoklasistów -  450 nowych uczniów w 15 oddziałach. W sumie w szkolnych ławach zasiądzie blisko 1080 uczniów .

Podczas uroczystego apelu, który na dziedzińcu szkolnym zgromadził całą społeczność, padło wiele słów zachęty i życzeń. – Życzę wszystkim dobrego, efektywnego i spokojnego roku pracy, a uczniom wyznaczania ambitnych celów, stawiania czoła przeciwnościom i nie zrażania się niepowodzeniami – mówił dyrektor Dębski, który, jak zwykle szczególnie ciepłe słowa skierował do pierwszoklasistów, zapewniając ich, że na pewno będą czuć się dobrze w murach szkoły. Pogratulował też wyboru. – Jestem pewien, że właśnie tu zdobędziecie zawód i wiedzę, które otworzą wam drzwi do przyszłości – mówił powiedział dyrektor, ogłaszając rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/20.