Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W poniedziałek (03.06.2019) na Plaży Miejskiej w Mszanie Dolnej odbyła się Powiatowa Licealiada w siatkówce plażowej. Z bardzo dobrej strony na tym turnieju zaprezentowali się Nasi mistrzowie szkoły (Michał Nadkański/Przemysław Cieniawski).

Po zaciętym finale ulegli ubiegłorocznym zwycięzcom tych zawodów. Gratulacje za postawę i walkę należą się Naszej żeńskiej reprezentacji (Justyna Zięba, Julia Mucha, Karolina Potaczek). Mamy nadzieję, że zebrane doświadczenie zaowocuje dobrym wynikiem w przyszłym roku. Dziękujemy serdecznie Michałowi Nadkańskiemu (tegorocznemu maturzyście i absolwentowi) za godne reprezentowanie ZSTI w zawodach siatkarskich, w których zdobył dwa razy trzecie miejsce w zawodach rangi powiatowej na hali i plaży oraz drugie miejsce na plaży. Przemek Cieniawski natomiast ma szansę za rok w ostatniej klasie z nowym partnerem sięgnąć po upragnione mistrzostwo czego mu serdecznie wszyscy życzymy.

Dokładne wyniki zawodów:

http://www.mos.limanowa.pl/komunikaty.php?s=1819&g=p

Zdjęcia:

http://www.mos.limanowa.pl/galeria_sh.php?g=gal/01/754