Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Przypominamy, że jeszcze do jutra można oddawać projekty muralu, którego motywem przewodnim jest hasło „ZSTI to MY”.

Projekt muralu można wykonać techniką dowolną: ołówkiem, kredkami, pastelami, farbami, czy jako grafika komputerowa w programie CorelDraw, PhotoShop, Gimp, Paint, AutoCad itp. Format, na jakim należy wykonać projekt, to format arkusza A3 (opcjonalnie A4). Wielkoformatowe malowidło ścienne powinno być nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również witać gości czy zachęcać nowych uczniów do wybrania naszej szkoły. Ogłoszenie wyników i przyznanie punktów w konkursie „Klasa z klasą” odbędzie się w dniu obchodów 50-lecia ZSTI tj. 13.06.2019 r.

Więcej informacji oraz wszystkie potrzebne materiały możecie uzyskać u Pani Alicji Ślazyk-Liberda lub pisząc na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..