Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Uczniowie klasy 3 SZ i 2TM uczestniczyli w wizytach zawodoznawczych w dwóch krakowskich firmach i jednej limanowskiej, których celem było nie tylko poznanie specyfiki pracy w branży. Uczniowie klasy 3 SZ, którzy już za dwa tygodnie kończą edukację, otrzymali konkretne oferty pracy na stanowisku spawacz konstrukcji oraz operator obrabiarek numerycznych.

Mechanicy i monterzy konstrukcji budowlanych oraz monterzy maszyn i urządzeń odwiedzili zakłady CFB MANUFAKTURA, której podstawowym profilem działalności jest produkcja i montaż konstrukcji stalowych dla szerokiej gamy przemysłu oraz firmę NOVMAR specjalizującą się w kompleksowym wykonawstwie, remontowaniu i serwisie obiektów przemysłowych., a także limanowski oddział potentata naftowego Orlen. Z tym ostatnim szkoła nawiązała współpracę, dzięki której  ośmiu uczniów kl. 1TS będzie mogło odbyć wakacyjne, miesięczne staże zawodowe.