Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

INSTAL w tym roku szkolnym stanie się poważnym 50-latkiem. Aby uczcić tak nobliwego jubilata cała społeczność szkolna oraz absolwenci są zaproszeni do wspólnej zabawy, której kulminacyjnym punktem będzie wielkiej jubileuszowa gala 13 czerwca. Z okazji jubileuszu powstała monografia szkoły, wybite też zostały pamiątkowe pinsy 50-lecia ZSTI.

Dla uczniów już od kilku miesięcy trwa cykl konkursów, a dla absolwentów na fun page’u szkoły utworzono grupę 50-lecie ZSTI, gdzie byli uczniowie mogą się ze sobą kontaktować, ale też przesyłać zdjęcia oraz wspomnienia z  lat spędzonych w Instalu. Wszyscy absolwenci są zaproszeni na święto szkoły przypadające 13 czerwca - w dniu jej patrona, św. Antoniego z Padwy. Uroczystość rozpocznie się mszą św. w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego o godz. 9.00, potem nastąpi przemarsz orszaku gości na dziedziniec przed szkołą, gdzie odbędzie się jubileuszowa Gala św. Antoniego, połączona z wręczaniem najważniejszego wyróżnienia szkoły – Lilii św. Antoniego. Po części oficjalnej rozpocznie się festyn św. Antoniego, podczas którego uczniowie ZSTI będą, jak co roku, walczyć o zaszczytny tytuł Klasy z klasą, a dla absolwentów, będzie to okazja, aby powspominać szkolne lata. Festyn uświetni także koncert istniejącego od jubileuszu 40-lecia szkolnego zespołu INSTAL BAND. Na scenie ZSTI będą mieli okazję spotkać się byli i obecni muzycy tworzący tę formację. Gwiazdą koncertu będzie Gooraleska z Bogusławem Nawarą, którą był pierwszym frontmanem i założycielem INSTAL Bandu. Okazją do dalszego świętowania będzie także Bal św. Antoniego, który zaplanowano na godzinę 19 w restauracji Folwark Stara Winiarnia. Koszt balu - 115 zł od osoby ( w tym uroczysta kolacja, ciepłe posiłki, zimna płyta, zimne i ciepłe napoje.Ze względów organizacyjnych prosimy o rezerwację miejsc do 7 czerwca. Warunkiem rezerwacji będzie wpłata na konto Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska, Społeczny Komitet przy ZSTI w Mszanie Dolnej nr: 69 8808 0006 0010 0000 7256 0001 z dopiskiem Bal Absolwenta. Mamy nadzieję, że do zobaczenia.