Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W poniedziałek (29.05.2019) odbyły się Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Impreza przede wszystkim miała na celu popularyzację siatkówki plażowej w środowisku szkolnym oraz aktywizować młodzież do uprawiania sportu i aktywności ruchowej.

Do turnieju zgłosiło się sześć par męskich. Rywalizowały one w dwóch grupach. System ,,każdy z każdym’’ do dwóch wygranych setów. W zawodach wzięła udział najlepsza szkolna para plażowa: Michał Nadkański i Przemysław Cieniawski. Przypomnijmy, że w rok temu reprezentowali oni szkołę na zawodach powiatowych gdzie zajęli wysokie trzecie miejsce. Na poziomie szkolnym nie zawiedli wygrywając wszystkie mecze bez straty seta zdobywając równocześnie pewnie pierwsze miejsce. Ogromne gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników turnieju za postawę, walkę, zaangażowanie i dobrą zabawę. Liczymy na dobre wyniki na zawodach powiatowych których gospodarzem będzie Nasza szkoła. Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli do wspólnego dopingu Naszej eksportowej parze plażowej. Zawody odbędą się 03.01.2019 (poniedziałek) na Plaży Mszańskiej obok naszej szkoły.

Wyniki turnieju:

1 miejsce – Michał Nadkański, Przemysław Cieniawski

2 miejsce – Maciej Karpierz, Marcin Kuczaj

3 miejsce – Wojciech Dziedzina, Tomasz Niżnik