Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Jeśli chcesz zapisać się w historii naszej szkoły i zostać autorem muralu, który w przyszłości ozdobi ścianę przy ul. Starowiejskiej 4, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Motywem przewodnim  konkursu jest  „ZSTI to MY”.

Projekt muralu można wykonać techniką dowolną. Może to być szkic ołówkiem, rysunek wykonany za pomocą kredek, pasteli, obraz wykonany za pomocą farb, czy grafika komputerowa wykonana za pomocą programu CorelDraw, PhotoShop, Gimp, Paint, AutoCad itp.

Format na jakim należy wykonać projekt to format arkusza A3 (opcjonalnie A4).

Wielkoformatowe malowidło ścienne powinno być nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również witać gości czy zachęcać nowych uczniów do wybrania naszej szkoły.

Prace można przesyłać do 7 czerwca 2019 r. Ogłoszenie wyników i przyznanie punktów w konkursie „Klasa z klasą” odbędzie się w dniu obchodów 50-lecia ZSTI tj. 13.06.2019 r.

Więcej informacji oraz wszystkie potrzebne materiały możecie uzyskać u Pani Alicji Ślazyk-Liberda lub pisząc na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..