Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W ZSTI w ramach przygotowań do jubileuszu szkoły trwają konkursy związane z jej historia i patronem.

Przypominamy, że konkurs plastyczny „Św. Antoni z Padwy w naszej wyobraźni” trwa do końca tego tygodnia. Prace można przynosić  jeszcze do piątku do p. Urszuli Kotarby. Natomiast w przyszłym tygodniu na platformie e-learnigowej Jubileusz szkoły, prowadzonej przez p. Dominikę Kalagę i Agnieszkę Biel-Habieda, pojawi się ostatnia odsłona quizu „Historia ZSTI”. Tym razem nie publikujemy materiałów pomocniczych. Chcemy sprawdzić, jak uważnie śledzicie bieżące wydarzenia  z życia szkoły publikowane w dziale Aktualności witryny internetowej ZSTI (zakres materiału –  od września 2016). Zapraszamy wszystkich do zabawy, a 13 czerwca – do wielkiego quizu.