Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

28 uczniów reprezentowało ZSTI w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alechmik zorganizowanym przez Stowarzyszenie Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie, które od lat zajmuje się konkursami edukacyjnymi na terenie całej Polski.

W konkursowych zmaganiach najlepszymi okazali się: Zuzanna Tromiczak z kl. 3 TB (I miejsce w szkole), Mateusz Habieda z kl. 1TI (II miejsce w szkole) i Justyna Zięba z kl. 3TB ((III miejsce w szkole). Na uznanie zasługują również uczniowie z kl. 1 Szkoły Branżowej, którzy po raz pierwszy  wzięli udział w tegorocznej edycji:Anna Węglarz (kl. 1SBb), Krzysztof Starmach (kl. 1SBa) i Sabina Krzanik (kl.1SBb). Gratulujemy  wszystkim uczestnikom.