Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Szkolne Koło "Caritas" organizuje kolejną akcję dla Afryki, tym razem jest to zbiórka okularów zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłoneczne. Oklulary mogą być używane, lecz w dobrym stanie - dla afrykańskich dzieci i dorosłych.

Zbiórka odbywa się na prośbę misjonarki, polskiej pallotynki  s. Dominiki Laskowskiej, posługująca od wielu lat na pograniczu Konga i Rwandy. Okulary można przynosić na portiernię w budynku przy Starowiejskiej, do sekretariatu przy Matejki, bezpośrednio do opiekunki koła p. Urszuli Antosz-Rekuckiej i wolontariuszy. - Akcja trwa do końca maja, podzielcie się, jeśli możecie - zachęcają organizatorzy zbiórki. - Mile widziane także przybory szkolne, zwłaszcza długopisy i ołówki, można też ofiarować witaminy, witaminizowane słodycze i bieliznę (nową!).