Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

 Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klas 1TB, 1TR, 2TB i 4TBb przygotowali palmy wielkanocne – symbol odradzającego się życia.

Młodzież wykonała palmy tradycyjnymi metodami z użyciem wielobarwnych kwiatów papierowych, bibuły, kolorowych wstążek, sztucznych bazi, sztucznych kwiatów i traw, nie wykorzystując żadnych żywych roślin, ponieważ taki był wymóg. Udało się zrobić piękne ozdoby, które z dumą będą mogły prezentować się podczas Niedzieli Palmowej  na Oddziale Hematologii i Onkologii w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. 60 palm - dla każdego dziecka na oddziale zostały przekazane  prezes Stowarzyszenia Koliber Danucie Gilarskiej, która niejednokrotnie gościła w naszej szkole.