Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Grupa młodzieży ZSTI: Chorągwicka Paulina 1TR, Habieda Mateusz TI, Kuczaj Marcin TS, Alicja KaniaTB brała udział w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Prozdrowotnego „Zdrowie To Twój Skarb” pod hasłem „Kocham życie – dbam o zdrowie”, którego honorowym patronem był Mieczysław Uryga – Starosta Limanowski.

Organizatorem Konkursu był Zespół Szkół Nr1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej przy współpracy Starostwa Powiatowego oraz Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Limanowej. Celem konkursu była promocja zdrowia i profilaktyki prozdrowotnej. Grupa młodzieży ponadgimnazjalnej rozwiązywała test składający się z 35 pytań, obejmujący wiadomości dotyczące budowy, funkcjonowania i chorób układu rozrodczego, rozmnażania i rozwoju człowieka, higieny ciąży, planowania rodziny. Nasi koledzy godnie reprezentowali szkołę, możemy być z nich bardzo dumn,i ponieważ odważyli zmierzyć się z niełatwą tematyką  z zakresu rozszerzonego biologii.