Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Ogromnym powodzeniem cieszył się konkurs języka angielskiego, na którym uczniowie musieli wykazać się biegłą znajomością słownictwa, jak również struktur gramatycznych oraz umiejętnością rozumienia tekstu słuchanego. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom znajomości języka.

Zwyciężył Mateusz Habieda z klasy 1TI, zaraz za nim, z niewielką różnicą punktów, znalazł się Wojciech Czarnota z klasy 3TI, a trzecie miejsce zajął Kamil Krzyściak z klasy 2TIa. Zwycięzcom gratulujemy!

A oto pierwsza dziesiątka uczestników z najwyższą punktacją:

1.       Mateusz Habieda 1TI

2.       Wojciech Czarnota 3TI

3.       Kamil Krzyściak 2TIa

4.       Eryk Kołodziej 4TI

5.       Dawid Kuchta 1TS

6.       Maciej Trepa 1TI

7.       Kamil Piwowarczyk 4TI

8.       Aleksandra Michorczyk 3TB

9.       Krystian Kurpiel 4TI

10.   Michał Zacharski 1TI