Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Wielkopostna zbiórka dla Polaków z Gródka Jagiellońskiego koło Lwowa zakończyła się zebraniem i wysłaniem ponad 55 kg żywności (konserwy, makaron, ryż, kostki rosołowe, zupy w proszku, czekolada, wielkanocne słodycze, kawa, herbata) i środków czystości.

Dwie spore paczki na pewno ucieszą naszych rodaków, zwłaszcza seniorów z trudem wiążących koniec z końcem. Siostra Danuta Jarosz, polska pallotynka posługująca w Gródku, już przysłała podziękowania i życzenia błogosławionej Wielkanocy uczniom, nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły i pozostałym ofiarodawcom. Wraz z nią za wszystkie dary dziękuje Szkolne Koło "Caritas", organizator akcji.