Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W ubiegły piątek (08.03.2109) w Limanowej odbyła się Licealiada Młodzieży w piłce siatkowej chłopców. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się na tym turnieju Nasza męska reprezentacja. 

Po świetnym boju w fazie grupowej wygrywając dwa mecze Nasi chłopcy awansowali pewnie do półfinału. Tam już trochę zabrakło sił i Nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali. W meczu o trzecie miejsce zmierzyliśmy się z ekipą ZSTiO. Po zaciętym boju wygrywamy 2:1 i zajmujemy trzecie miejsce w Powiecie Limanowskim. Gratulacje dla całej drużyny za walkę i sportową postawę. Skład drużyny: Przemysław Cieniawski, Michał Nadkański, Przemysław Sobczak, Jarosław Oleksy, Daniel Piekarczyk, Kamil Druzgała, Filip Żak, Jakub Łabuz, trener mgr Artur Żaba.

Dokładne wyniki:

http://www.mos.limanowa.pl/pdf/kom/1819/kom-siatkowka-ch-lic.pdf