Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

 

Ponad setka uczniów z pięciu czwartych klas ZSTI w sobotę bawiła się na balu studniówkowym w mszańskiej restauracji „Foksal”. Tym samym oficjalnie rozpoczęto odliczanie stu dni do matury.

 

Na pierwszy dorosły bal tegoroczni maturzyści zaprosili grono pedagogiczne wraz z dyrekcją szkoły. - Są chwile dla których warto żyć, jedyne i niepowtarzalne, które zapadają w pamięć i do których wielokrotnie się wraca. Dzisiaj taka chwila staje się waszym udziałem. Spotykacie się na balu wieńczącym czas, który spędziliście w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej  – wicedyrektor Jerzy Kogut odczytał słowa skierowanego do maturzystów. przez nieobecnego na balu dyrektora Andrzeja Dębskiego. - Gdy zaczynaliście naukę w naszej szkole, byliście młodymi ludźmi z głowami pełnymi marzeń.  Dzisiaj te marzenia zaczynają się spełniać.  Studniówka jest zwiastunem dorosłości, w którą nieuchronnie wejdziecie. Wraz z zakończeniem szkoły średniej staniecie się dojrzałymi ludźmi biorącymi odpowiedzialność za swoje losy. Wiem, że od studniówki zaczynacie odliczać dni do matury. Na pewno jest dziś na sali wiele „czerwonych dodatków” do strojów, które od lat przynoszą maturzystom szczęście, niemniej jednak jestem przekonany, że to wasza wiedza i zdobyte umiejętności będą źródłem sukcesu na egzaminach. Studniówka to czas zabawy, to okazja, abyście spędzili razem beztroską i wesołą noc. To jedyny i niepowtarzalny bal pełen magii i blasku. Dlatego drodzy maturzyści z całego serca życzę Wam wspaniałej zabawy, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu do samego rana i oczywiście jak najlepszych wyników na maturze” – dodał dyrektor.