• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Zapraszamy na kurs kaligrafii i iluminacji średniowiecznej!

W naszej bibliotece organizowany jest KURS KALIGRAFII i ILUMINACJI ŚREDNIOWIECZNEJ, czyli pięknego pisania średniowiecznych czcionek za pomocą stalówki i atramentu oraz ozdabiania liter farbami przygotowanymi według historycznej receptury.

Wyciskamy! Klub Aktywnych zaprasza na zawody!

 

Mój zawód jest najlepszy! - druga edycja konkursu

Uczysz się wybranego przez siebie zawodu? Świetnie! Pamiętaj, że charakter pracy związanej z danym zawodem zmienia się bardzo szybko. Czy wiesz, jak będzie wyglądał twój zawód za 10 lat? Odpowiedz na te pytania, przygotuj multimedialny plakat, pokaż pasję do wybranego zawodu i weź udział w drugiej w ogólnopolskiej edycji konkursu dla uczennic i uczniów szkół o profilu zawodowym „Mój zawód jest najlepszy! 2”/ „Mein Beruf ist spitze! 2”, którego organizatorem są dwa niemieckie instytuty - Goethe-Institut w Krakowie oraz Goethe-Institut w Warszawie.

Babia Góra zdobyta z Klubem Aktywnych- relacja!

9 października, w ramach działalności Klubu Aktywnych, odbyło się wyjście na Babia Górę. Pomimo początkowych wątpliwości dotyczących pogody, ta mile zaskoczyła uczestników i szczyt „Królowej Beskidów” powitał ich morzem mgieł i błękitem nieba. Jak widać na załączonych fotografiach, nie brakowało również śniegu.

Na zajęcia do GOjump

Skoki, podniebne ewolucje, sztuki walki, trening siłowy – z takich i wielu innych atrakcji skorzystali uczniowie kl. 2TEM, 2TR i 3TR podczas wizyty w krakowskim parku trampolin GOjump.