• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Integracja na deskach teatru i w pokoju tajemnic

Warsztaty „Teatr dla was” i rozwiązanie zagadek Escaperoomu – w taki sposób uczniowie kl. 1 TR kontynuowali rozpoczęty we wrześniu proces integracji.

Szkolny Turniej Szachowy

Mikołajki dla Mukoludków - włącz się do akcji

ZSTI po raz kolejny weźmie udział w akcji dobroczynnej „Mikołajki dla Mukoludków”.  Do 18 listopada będą zbierane słodycze, środki spożywcze, ale także owoce, zabawki, książki, gadżety. Do specjalnie przygotowanych puszek można również wrzucić symboliczną złotówkę na sprzęt rehabilitacyjny.

Klasa 1TBS w kinie i muzeum

Klasa 1 TBS wybrała się na wycieczkę integracyjną i edukacyjną do Krakowa. Po obejrzeniu pełnego dynamicznej akcji filmu „Top Gun Maverick”, gdzie  główną  rolę grał Tom Cruz. Pete "Maverick" Mitchell, który po ponad 20 latach służby w lotnictwie marynarki wojennej, zostaje wezwany do legendarnej szkoły Top Gun. Ma tam wyszkolić nowe pokolenie pilotów do niezwykle trudnej misji.

Owoce Tygodnia Misyjnego i podziękowania od misjonarki

Podczas niedawnego Tygodnia Misyjnego Szkolne Koło „Caritas” zebrało 942 zł i 5 groszy na wsparcie projektu „Zastrzyk dobra”, świeckiej misjonarki z Bielska Białej, pracującej na misjach w afrykańskim Kongo.