• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Bezpieczny Powiat Limanowski w ZSTI

Uczniowie ZSTI wzięli udział w prelekcji i ćwiczeniach ratownictwa medycznego zorganizowanych przez AutoMoto Klub Limanowa, który włączył się w działania związane z realizacją projektu "Bezpieczny Powiat Llimanowski"- edycja 2022.

„Nie daj szansy AIDS” - zapraszamy do udziału w konkursie

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie  wiedzy o AIDS/HIV pod hasłem „ Nie daj szansy AIDS”, który odbędzie się 1 grudnia. Materiały konkursowe będą dostępne u pedagogów szkolnych. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie udziału w konkursie  u p. Elżbiety Łyżnickiej, p. Moniki Bierowiec – Łysek, p. Marii Małysz oraz p. Małgorzaty Tekieli.

Reklama w teatrze i redakcji

Uczniom kl. 4 TR podczas czwartkowego wyjazdu do Nowego Sącza udało się połączyć przyjemne z pożytecznym – odświeżyć znajomość jednej z ważniejszych pozycji w kanonie lektur oraz zgłębić tajniki pracy redakcyjnej.

Adwentowa akcja pomocy Ukrainie

Szkolne Koło „Caritas” ogłasza start dorocznej zbiórki na pomoc Rodakom z Gródka Jagiellońskiego w Ukrainie, którą od czasu wojny rozszerzamy na wszystkich potrzebujących wsparcia w krwawiącej Ukrainie. Siostry Pallotynki: Anna i Karolina, otrzymane od nas dary przekazują zarówno ubogim na miejscu, jak i uciekinierom z bardziej dotkniętych wojną rejonów, posyłają też żywność dalej, w głąb Ukrainy i na front.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej