34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

Elektrycy i informatycy nad Balatonem

Rajd rowerowy wokół Balatonu, Tihany - lawendowe miasteczko, baseny termalne w Heviz i Budapeszt - uczniowie kl. 2TE, 3TE i kilku informatyków z kl. 3TI spędzili ostatni tydzień września na Węgrzech.

Gospodarz nie zawiódł – ZSTI na podium

26 września na terenach plaży miejskiej i ścieżki rowerowej w Mszanie Dolnej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Licealiady Młodzieży.

Dzień w teatrze i muzeum

27 września wybrani uczniowie klas reklamy: klasa 3, 4 i 5 oraz 2 osoby z 5tsp spędzili dzień z kulturą wysoką. Zaczęliśmy od Teatru im. Słowackiego, gdzie obejrzeliśmy ponadczasową sztukę.

Szkolenie z pierwszej pomocy w Przedszkolu nr 2 w Mszanie Dolnej

Jak co roku nauczyciel EDB Pan Przemysław Małysz w dniu 25 września 2023r. przeprowadził dla dzieci w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Mszanie Dolnej zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dzień Budowlańca

Dzień Budowlańca, obchodzony corocznie 25 września, to święto poświęcone osobom pracującym w branży budowlanej. To okazja do uhonorowania wysiłku i zaangażowania ludzi, którzy budują nasze miasta, domy i infrastrukturę, tworząc fundamenty naszego społeczeństwa.

Strona 15 z 20