34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

Relaks w bibliotece - kącik dla aktywnych

W bibliotece szkolnej w budynku przy ul. Matejki powstał kącik relaksacyjny – można tu pograć w planszówki lub układać puzzle.

3 TI wygrywa 7 Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych w Mszanie Dolnej

W turnieju wzięło udział 14 reprezentacji poszczególnych klas. Zawody rozegrano systemem pucharowym. Przegrany zespół odpadał z dalszej rywalizacji. W wyniku losowania drużyny utworzyły drabinkę turniejową.

Sędziowie z ZSTI

Z powodzeniem zakończyła się druga edycja projektu "Kształcenie Animatorów Sportu Szkolnego - Młodzieżowy Sędzia Sportowy". W dniach 8 -10 grudnia w Kamienicy odbyły się końcowe konsultacje zakończone egzaminem teoretycznym i praktycznym w ramach wspomnianego projektu.

Wielka Gala Wolontariatu w ZSTI

8 grudnia w ZSTI odbyła się III Gala Wolontariatu, podczas której wręczono nagrody szczególnie zasłużonym wolontariuszom i darczyńcom. Impreza, której wieli finał odbył się w ZSTI rozpoczęła się mszą św. w kościele św. Michała Archanioła.

O krok od podium

Niby "najbardziej nie lubiane miejsce" dla sportowców, a jednak czasami to szczyt możliwości. Tak też było w przypadku startu męskiej reprezentacji ZSTI w sztafecie 6 x 50 m w Drużynowej Licealiadzie Chłopców w pływaniu. Zawody odbyły się 5 grudnia na Pływalni Limanowskiej.

Strona 15 z 41