• slajd1
 • slajd2
 • slajd3
 • sladj4

Sukces grupy projektowej "Dzieci i Ryby" w TVP Katowice

Działania dwóch grup projektowych, które powstały w w ramach trwającego od października nowego przedsięwzięcia ZSTI – Zwolnieni z teorii, będącego nową formą wolontariatu, można śledzić nie tylko w mediach społecznościowych, ale także w telewizji. W piątek na antenie TVP Katowice odbyła się emisja programu „Pokój na poddaszu”, w którym Natalia Tomaszewska z kl. 3TRp  opowiadała o założeniach projektu „Dzieci i Ryby” i zrealizowanych działaniach.

Zapaleni zjazdowcy ZSTI z Pucharem Dyrektora w narciarstwie alpejskim

Ewelina Zapała i Paweł Zapała byli dzisiaj najlepsi na trasie szkolnego giganta w Lubomierzu, pokazując tym samym, że i na zawodach powiatowych łatwo skóry nie sprzedadzą i powalczą o kolejne trofeum.

Na gratulacje zasługują jednak wszyscy uczestnicy zawodów. Intensywny dzień na Lubomierzu to nie tylko zmagania sportowe. Pomimo wietrznej pogody oraz obfitego deszczu ekipa narciarzy bawiła się świetnie na stoku.

Ruch na świeżym powietrzu i możliwość spotkania się na żywo po zajęciach zdalnych zdecydowanie wygrały. 

Serdeczne podziękowania dla Stacji SkiLubomierz za pomoc w organizacji zawodów oraz dla Dyrektora ZSTI Andrzeja Dębskiego za Patronat Honorowy i ufundowanie pucharów dla najlepszych alpejczyków naszej szkoły. Na sam koniec szczególne podziękowania należą się naszej wybitnej absolwentce w narciarstwie alpejskim Ani Stojarskiej za wsparcie młodszych kolegów, cenne uwagi i pomoc w organizacji imprezy.

Wyniki zawodów (suma dwóch przejazdów):

Dziewczęta:

 1. Ewelina Zapała (awans na zawody powiatowe) czas - 37.34 s.
 2. Maja Łazarczyk (awans na zawody powiatowe) czas 38.60 s.

Chłopcy:

 1. Paweł Zapała (awans na zawody powiatowe) czas - 32.40 s.
 2. Krystian Smreczak (awans na zawody powiatowe) czas - 34.58 s.
 3. Dominik Walczak (awans na zawody powiatowe) czas - 36.06 s.
 4. Kamil Smreczak (awans na zawody powiatowe) czas - 36.24 s.
 5. Piotr Kowalczyk (awans na zawody powiatowe) czas - 36.57 s.
 6. Grzegorz Wąchała czas - 39.39 s.
 7. Krzysztof Kowalczyk czas - 40.71
 8. Jakub Kowalczyk czas - 40.88
 9. Kacper Wąchała czas 42.97

 

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniów ZSTI udziału w zawodach i dziękujemy za wspólną zabawę.

Trzymajcie kciuki za reprezentację ZSTI na zawodach powiatowych w Kasinie Wielkiej.

Mistrzostwa ZSTI w narciarstwie alpejskim o Puchar Dyrektora

 

Drodzy uczniowie ZSTI w Mszanie Dolnej  ❗❗❗❗  Nauczyciele WF zapraszają na mistrzostwa szkoły w narciarstwie alpejskim które odbędą się w najbliższy poniedziałek (21.02.2022) na Stacji Narciarskiej SKI Lubomierz🎿🎿🎿 Zawody będą eliminacjami do Mistrzostw Powiatu Limanowskiego które z kolei odbędą się na Stacji Narciarskiej KasinaSki(wtorek-22.02.2022)🤩🤩🤩 Zapraszamy wszystkich fanów białego szaleństwa do udziału w zawodach. Na wyjazd zapraszamy także snowboardzistów i narciarzy którzy mają ochotę tylko poszusować. Dojazd na zawody - we własnym zakresie. Karnet 5h - 50zł. Zapisy do niedzieli - kontakt telefoniczny 78193400 lub na FB - mgr Artur Żaba💪💪💪 SZCZEGÓŁY NA PRIV🔥🔥🔥 DO ZOBACZENIA ❄️❄️❄️❄️❄️

Dzieci i Ryby dziś na antenie TVP Katowice

Dzisiaj o godz. 19:10 grupa uczniów z ZSTI realizująca projekt "Dzieci i Ryby" w ramach kampanii "Zwolnieni z teorii", wystąpi  w programie "Pokój na poddaszu" emitowanym w TVP Katowice, gdzie opowie o tematyce przedsięwzięcia i już podjętych działaniach.

 

Walentynkowo w ZSTI

Ponieważ w tym roku większość lekcji odbywa się online, nie można było zorganizować tradycyjnej poczty walentynkowej. Jednak klasa 2 TR zadbała o symboliczny akcent, wykonując przy ul. Matejki 2 gazetki z pracami powstałymi w ramach komunikacji wizualnej. Dodatkowo część osób oprócz tradycyjnych kartek zrobiła również prace w programach graficznych nie tylko na temat Święta Zakochanych, ale również z okazji Dnia Singla, który przypada na 15 lutego.
Wszystkim w tych dniach życzymy dużo ciepła i miłości!