Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

 

                     Regulamin

   

W piątek przed szkolną publicznością wystąpił hiphopowy zespół Muode Koty. Andrzejki w ZSTI odbyły się w tym roku pod znakiem hip hopu, ale też i…. ewangelizacji. Zanim bowiem muzycy wskoczyli na scenę, spotkali się z młodzieżą, by dać świadectwo wiary.

Na przełomie października i listopada  150 uczniów naszej szkoły posadziło 150 cebulek krokusów na upamiętnienie nieletnich ofiar Holokaustu. To już kolejna edycja międzynarodowego projektu „Krokus”, w którym uczestniczymy wraz z wieloma szkołami z całej Europy.

Już od lat w okresie przedświątecznym zbieramy dary dla Polaków mieszkających w Gródku Jagiellońskim koło Lwowa. Zwłaszcza seniorom, z nikłymi dochodami, żyje się tam skrajnie ciężko – staramy się przez wysyłkę trwałych artykułów spożywczych i środków czystości, umilić im chociaż czas Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. Zaczynamy więc naszą tradycyjną zbiórkę, którą koordynuje koło „Caritas”.

 

Uczniowie klasy 2TR uczestniczyli w wizycie zawodoznawczej realizowanej w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce. Celem zajęć było poznanie specyfiki różnych zawodów związanych z szeroko rozumianą branżą reklamową.