Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Uczysz się wybranego przez siebie zawodu? Świetnie! Pamiętaj, że charakter pracy związanej z danym zawodem zmienia się bardzo szybko. Czy wiesz, jak będzie wyglądał twój zawód za 10 lat? Odpowiedz na te pytania, przygotuj multimedialny plakat, pokaż pasję do wybranego zawodu i weź udział w drugiej w ogólnopolskiej edycji konkursu dla uczennic i uczniów szkół o profilu zawodowym „Mój zawód jest najlepszy! 2”/ „Mein Beruf ist spitze! 2”, którego organizatorem są dwa niemieckie instytuty - Goethe-Institut w Krakowie oraz Goethe-Institut w Warszawie.

9 października, w ramach działalności Klubu Aktywnych, odbyło się wyjście na Babia Górę. Pomimo początkowych wątpliwości dotyczących pogody, ta mile zaskoczyła uczestników i szczyt „Królowej Beskidów” powitał ich morzem mgieł i błękitem nieba. Jak widać na załączonych fotografiach, nie brakowało również śniegu.

Skoki, podniebne ewolucje, sztuki walki, trening siłowy – z takich i wielu innych atrakcji skorzystali uczniowie kl. 2TEM, 2TR i 3TR podczas wizyty w krakowskim parku trampolin GOjump.

 

W najbliższą niedzielę Klub Aktywnych zaprasza amatorów turystyki pieszej na wspólną wycieczkę na Babią Górę. Wyjście organizuje P. Mielnikiewicz, do którego należy zgłaszać się do piątku. Szczegóły wycieczki również w gabinecie WF. Liczba miejsc ograniczona:)

Zapraszamy!!