Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W ubiegły piątek  w budynku B przy ulicy Matejki odbył się IV Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji PACZKA DLA BEZDOMNIACZKA. Podobnie jak w roku ubiegłym odpowiadamy na apel Limanowskiego Stowarzyszenia Amicus Vitae, które troszczy się o bezdomne zwierzaki z naszego regionu, pomagając im zwłaszcza w trudnych zimowych miesiącach.  Zbieramy KARMĘ SUCHĄ , KARMĘ W PUSZKACH (zarówno dla psów, jak i kotów), KOCE, LEGOWISKA, MISKI, SMYCZE, OBROŻE.

Grupa pięciu Mikołajów w  sile wieku i urody,  zamiast na saniach – wypasioną bryką, zamiast pastorału z komórką w ręce – jednym słowem… na miarę XXI wieku, odwiedziła wczoraj obydwa budynki szkoły. Na dodatek samorząd szkolny przygotował również niezwykły prezent.

Uczniowie ZSTI po raz kolejny nie zawiedli i otworzyli swoje serca dla rabczańskich Muko-Przyjaciół, przygotowując paczki mikołajkowe.

W piątek, 6 grudnia w ZSTI rozpoczyna się doroczny kiermasz świąteczny. Pierwsze stoisko z pracami wykonanymi przez uczniów kl. 3Tia, klas 1TR, TB, TI, TS i TE, pojawi się w budynku przy ul. Matejki, tutaj też będzie można nabyć ciastka i ciasteczka przygotowane przez kl. 3TR, pierniczki upieczone prze budowlańców z 3TB oraz tort ufundowany przez partnera szkoły - firmę Blachotrapez. W budynku przy ul. Starowiejskiej świąteczne kramy pojawią się dopiero we wtorek, 10 grudnia.