• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Uwaga konkurs!

Zapraszamy do udziału w corocznym  szkolnym konkursie wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Konkurs jest skierowany zarówno do uczniów technikum, jak szkoły branżowej i odbędzie się w dwóch etapach. Zapisy i szczegółowe informacje  u wszystkich nauczycieli języka niemieckiego ZSTI do dnia piątku 18 marca. 

Złoto dla Oskara

Oskar Pilch z kl. 1TE zdobył tytuł Mistrza Polski podczas mistrzostw Pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim, które odbyły się w miniony weekend Warszawie. Oskar jest zawodnikiem klubu KORYO. Tę dyscyplinę sportu trenuje od 10 lat, a na swoim koncie ma wiele sukcesów, m.in. srebrny medal podczas mistrzostw Pucharu Świata w 2019 roku. Przed Oskarem kolejne mistrzostwa, dzięki którym może zostać zakwalifikowany do kadry narodowej. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

DZIECI I RYBY z nowym podcastem

Na kanale youtube pojawił się nowy podcast przygotowany przez grupę projektową DZIECI I RYBY. Poniżej podajemy link. https://www.youtube.com/watch?v=I-SySX0h9gs&t=4s&ab_channel=DzieciiRyby&fbclid=IwAR3Z-FD1BVX9d7ZBwQOUWUsE37pEAeOxT3Ul0gi3X_wp9PEYGN-rW87CzD0. Zapraszamy do obejrzenia.

Poznaj brytyjskie tradycje - weź udział w konkursie

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w szkolnym konkursie j. angielskiego - British customs and traditions. Przypominamy że Materiały konkursowe, przygotowane przez p. Sylwię Marszałek, znajdują się na platformie przedmiotów ogólnokształcących Konkurs j. angielskiego kurs prowadzony przez p. Agnieszkę Biel-Habieda. Finał konkursu odbędzie się 18 marca o godz. 10 w budynku przy ul. Starowiejskie. Szczegółowe informacje można uzyskać u swoich anglistów. Na zwycięzców, oprócz satysfakcji, czekają nagrody.

"Zwolnieni z teorii" – na półmetku. Poznajcie ich!

Od października w ZSTI trwa olimpiada społeczna „Zwolnieni z teorii. Aktywnie działające cztery grupy weszły w zasadniczą część projektu, jaką po inicjacji i planowaniu, jest realizacja. Ten etap zakończy się w 30 marca, a autorzy projektów prześcigają się w pomysłach, jak zwrócić uwagę odbiorców na swoje przedsięwzięcia. Wszystkich jednak łączy jedna idea: „działając dla innych, uczą się dla siebie”.