Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Początek maja w tym roku to nie tylko czas matur – w tym samym czasie przeżywaliśmy też XI Ogólnopolski Tydzień Biblijny , a w nim 3. Dzień Narodowego Czytania Pisma św.

Informujemy, że od poniedziałku 29.04.2019 ulega zmianie plan lekcji. Bardzo prosimy uczniów o zapoznanie się z nowym planem.

W Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej odbył się finał regionalny VII edycji konkursu dla gimnazjalistów promującego zawody techniczno-informatyczne „Zawód nie zawodzi”. Konkurs odbył się w nowej formule – po raz pierwszy w szranki wraz z gimnazjalistami stanęli uczniowie klas siódmych i ósmych.

Po raz pierwszy Dzień Otwarty w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, zwany popularnie Gimnazjadą, odbył się w nowej formule jako Instaliada. Nie zmieniło się jednak ani zainteresowanie uczniów, ani liczba przygotowanych dla nich atrakcji.

W czwartkowe popołudnie uczniowie klas czwartych oficjalnie pożegnali się ze szkołą i chociaż czekają ich jeszcze egzaminy, będą do nich podchodzić już jako absolwenci.