Wycieczka do Trójmiasta klasy 4 TB

W dniach 05-09 października 2020 roku uczniowie klasy 4TB uczestniczyli w wycieczce do Trójmiasta. Opiekunami były panie: Paulina Gocał i wychowawczyni Iwona Rusnak. Pierwszego dnia po drodze zwiedziliśmy Toruń – Rynek Staromiejski.

2 TRp w poszukiwaniu ostatnich chwil lata

W ostatni dzień kalendarzowego lata klasa 2 Technikum Reklamy wraz z p. Marią Kozak oraz wychowawcą Joanną Skolarus wyruszyła na Czarny Dział. Oprócz mile i aktywnie spędzonego czasu we wspólnym gronie, efektem wycieczki były również wyjątkowe zdjęcia, wykonane przez uczniów w ramach konkursu „Ostatnie chwile lata w obiektywie.”

Wrzesień należał do kolarzy MTB z ZSTI Mszana Dolna

22.09.2020 w Zalesiu na starcie powiatowych zawodów rowerowych zgromadzili się najlepsi cykliści ze  szkół ponadpodstawowych. Każdy chciał wygrać i pokazać rówieśnikom, że pagórki przy najwyższym szczycie  Beskidu Wyspowego nie są mu straszne. Mimo trudnej trasy  to kolarze z ZSTI z Mszany Dolnej udowodnili, że Mogielica najbardziej przyjazna jest właśnie nam - uczniom tzw. „Instalu”.

Zawodnicy z ZSTI z medalami

Mateusz Szczęsnowski, uczeń kl. 4TB  po raz kolejny zdobył złoty medal oraz tytuł najlepszego zawodnika Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim, które odbyły się w Jarocinie.

Prestiżowe wyróżnienie Caritas dla katechetki z ZSTI

Urszula Antosz-Rekucka – katechetka i opiekunka Szkolnego Koła Caritas w ZSTI znalazła się w gronie osób wyróżnionych przez Caritas Polska. Uroczysta gala Ubi Caritas, podczas której uhonorowano osoby i instytucje dające szczególne świadectwo miłosierdzia poprzez pomoc w codziennej służbie na rzecz ubogich i potrzebujących, odbyła się 26 września w Warszawie.