Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040, fax. (18) 33 10 198

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Wczoraj – 17 października w bibliotece szkolnej przy ul. Matejki odbyło się tzw. „wietrzenie magazynów”. Po szczegółowej selekcji księgozbioru usunięto z półek stare, zdezaktualizowane egzemplarze.

Kolejna grupa mechaników z kl. 4TM zdobywa dodatkowe umiejętności spawalnicze. Kurs, prowadzony przez nauczyciela przedmiotów mechanicznych w ZSTI – p. Andrzeja Figurę, nie jest projektem unijnym, ale odbywa się w ramach zajęć dodatkowych.

Zbliża się czas egzaminów kwalifikacyjnych, więc warto zastanowić się, jakie korzyści czerpiemy z uzyskania tytułu technika budownictwa.

76 osób i 116 powtórzeń RKO (30 uciśnięć i 2 wdechy) wykonała młodzież, nauczyciele i zaproszeni goście biorący udział w projekcie „ I Ty możesz uratować życie ” w ZSTI przy ul. Matejki 11 w Mszanie Dolnej. 

Dwa dni wcześniej, bo już 12 października w ZSTI świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku, nie obyło się bez nagród, kwiatów, życzeń. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Artur Krzak -  dyrektor Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym.