Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Po 2 miesiącach rywalizacji w  8 edycji turnieju piłki halowej o Puchar Dyrektora ZSTI w Mszanie Dolnej wyłoniliśmy zwycięzców poszczególnych klas. Pierwsze klasy rywalizowały w 2 grupach,  a w finale wygrała klasa 1 TB pokonując 1TIa.Do turnieju klas  drugich przystąpiło  6 drużyn. W grupie A zwyciężyła 2TM(bud), a w  gr. B klasa 2TE. W bezpośredniej rywalizacji lepsi okazali Budowlańcy  z 2TMB. W międzyklasowej rywalizacji klas 3 znów wygrała klasa 3 TBb, a najlepszymi maturzystami kopiącymi do bramek zostali elektrycy(4TE).

 

     Zwycięzcy spotkają się 05 stycznia 2018 roku o godzinie 12.30 w Turnieju „Mistrz Mistrzów”, który zakończy rywalizację klas  w turnieju        o Puchar Dyrektora ZSTI w Mszanie Dolnej. Wszystkim życzymy powodzenia w duchu  sportowej rywalizacji.

 

Mimo trwającej przerwy świąteczno - noworocznej, wolontariusze Szkolnego  Koła  „ Caritas ”  pracowicie  pakowali  kolejne  dary  dla dzieci z misji w Burundi i Ruandzie.

Klasowe wigilie, życzenia, apel, jasełka z przesłaniem i wspólne kolędowanie z INSTAL BANDEM – ostatni dzień przed świąteczną przerwą obfitował w wydarzenia.

W czwartek (21 grudnia 2017 r.) na hali sportowej ZSTI odbył się turniej siatkarski pt. ,,All Stars Volleyball ZSTI Cup 2017". Udział w imprezie wzięli najlepsi siatkarze Naszej szkoły, ubiegłoroczni absolwenci oraz zaproszeni goście.

Życzenia świąteczne