Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego nasze koło „Caritas” sfinalizowało swoją ostatnią tegoroczną akcję, wysyłając do ośrodka misyjnego w Rwandzie ponad 160 par okularów, kilkaset przyborów szkolnych, witaminy, bieliznę, pluszaki, nasiona, sprzęt sportowy.

7. czerwca w  Centrum JP II w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Oblicza dialogu. Młody Asyż". Nas reprezentowała skromna lecz mocna delegacja: w tym roku szkolnym grupa projektowa z Naszej szkoły okazała się bezkonkurencyjna i wśród ponad 80 szkół z całej Polski, które zdobyły certyfikat projektu, stanęła na najwyższym podium zajmując I miejsce z wyróżnieniem, deklasując wiele grup z renomowanych szkół wielkomiejskich z Krakowa, Katowic czy Warszawy.

Msza św. w kościele Bożego Miłosierdzia, uroczysta gala i festyn św. Antoniego – w taki sposób w czwartek 13 czerwca, w dniu patrona Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych świętował jubileusz 50-lecia.

Dwa biznes plany -  „GREEN FARM” Gabrieli Dary i Natalii Boduch oraz „SAVED”, Zuzanny Drąg i Natalii Wcisło, uczennic kl. 2TR w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej znalazły się wśród wyróżnionych prac nadesłanych na konkurs „Mój pomysł na biznes w powiecie limanowskim”. 

Oto ciekawe wizje przyszłości Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Według uczniów klas pierwszych, którzy odważnie podjęli konkursowe wyzwanie, nasza szkoła w 2069 roku tak będzie wyglądać.