Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Czworo uczniów ZSTI znalazło się w gronie laureatów konkursu "Ziemia Zagórzańskaw obiektywie - tu spełniają się moje marzenia”. Bartek Orzeł z kl. 4TR ze swoją „Bramą nieba” zajął III miejsce,  prace: Natalii Wcisło (kl. 2TR) „Oddech natury” i Mateusza Habiedy (kl.1TI) „Rowerem przez świat” zostały wyróżnione, natomiast Mariusz Karpierz (kl. 4TR) otrzymał nagrodę specjalna ufundowaną przez przewodniczącą Rady Powiatu Limanowskiego.

 

 

 

Święta 2018

 

 

 

 

 

W ZSTI już od kilku dni panuje świąteczna atmosfera – choinka w holu szkoły, lampki przed budynkiem, szkolny zespół muzyczny ćwiczy kolędy.

Nasza pierwsza szkolna zbiórka dla bezdomnych zwierząt pozostających pod opieką Limanowskiego Stowarzyszenia Amicus Vitae zakończyła się sukcesem. W ciągu tygodnia zebraliśmy ponad 63 kg suchej i mokrej karmy dla psów i kotów, a także koce, ręczniki i materiały, które można wykorzystać na legowiska albo ocieplenie budy.

Na platformie e-learningowej w kursie "Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły" pojawił się trzeci odcinek historii ZSTI. Od niedzieli 23 grudnia dostępny będzie quiz. Zachęcamy do zabawy uczniów i nauczycieli. Przypominamy, że zdobywane w ten sposób punkty będą liczone  zarówno indywidualnie, jak i dla całej klasy podczas finału konkursu "Klasa z klasą".