Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Klasa 2TBB wraz z wychowawcą Grzegorzem Lekkim i opiekunem panią Agnieszką Gol, wybrali się do krakowskiego kina, aby oglądnąć głośny film Wojciecha Smarzowskiego – "Wołyń".

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia konwersacyjne „ DISCUSSION CLASSES”, które odbywają się w czwartki o godzinie 15.15 w sali nr 30.

Przypominamy, że w ZSTI trwa konkurs „Klasa z klasą”. Poszczególne oddziały walczą o ten zaszczytny tytuł. Laureata, będącego wzorem najlepszej klasy, poznamy w czerwcu podczas Święta Szkoły.

13 października w ZSTI hucznie świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku, nie obyło się bez nagród, kwiatów, życzeń a także występu nowego składu INSTAL BANDU. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele powiatu limanowskiego ze starostą Janem Puchałą.

W piątek, 21 października o godzinie 9.00 w odbędzie się etap szkolny „Olimpiady Wiedzy Technicznej”. Wszelkie informacje i zapisy do czwartku 20 października u nauczycieli przedmiotów zawodowych: Andrzej Figura (sala 43), Grzegorz Lekki (sala P2).