• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Owoce Tygodnia Misyjnego i podziękowania od misjonarki

Podczas niedawnego Tygodnia Misyjnego Szkolne Koło „Caritas” zebrało 942 zł i 5 groszy na wsparcie projektu „Zastrzyk dobra”, świeckiej misjonarki z Bielska Białej, pracującej na misjach w afrykańskim Kongo.

Kolejne zajęcia profilaktyczne w sądzie

W ZSTI trwa cykl zajęć profilaktycznych w sądzie. Tym razem w czwartkowe przedpołudnie w rozprawie uczestniczyła kl. 1TB wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Sierant i inicjatorką przedsięwzięcia, pedagog p. Moniką Bierowiec-Łysek.

Budowlańcy na Górnym Śląsku

Uczniowie kl. 2TB wraz z wychowawczynią p. Iwoną Rusnka i nauczycielem przedmiotów budowlanych, p. Ewą Czechowską mieli okazję zobaczyć jedną z atrakcyjniejszych pod względem architektonicznym dzielnic Katowic, jaką jest słynny Nikiszowiec. Wizytę w stolicy Górnego Śląska połączono też ze zwiedzaniem multisensorycznej wystawy van Gogha w Galerii Szyb Wilson.

Budowlańcy z wizytą w Betard Kielce

Uczniowie klas czwartych technikum budowlanego  wzięli udział w wizycie zawodoznawczej w zakładzie Betard w Kielcach, który wraz i innymi zakładami grupy Betard jest jednym z liderów produkcji prefabrykowanych konstrukcji żelbetowych.

Elektrycy w Niedzicy i na pienińskim szlaku

Klas 1TE zaliczyła pierwszą wizytę zawodoznawczą, zwiedzając elektrownię wodną w Niedzicy. Jesienna aura sprzyjała też integracji w samym sercu Pienin.