Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W ZSTI odbył się kolejny konkurs wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego „D-A-CH-Kenner”.

Uczniowie ZSTI mieli okazję uczestniczyć w nietypowych zajęciach profilaktycznych: spotkali się z grupą podróżników oraz byłym więźniem odsiadującym dwukrotnie karę pozbawienia wolności.

We wtorek, 16 stycznia nauczyciele, pracownicy, emeryci i uczniowie z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych kolędowali wspólnie w kościele parafialnym pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia w Mszanie Dolnej.

5 stycznia 2018 roku rozegraliśmy finał międzyklasowego turnieju piłki halowej o Puchar Dyrektora ZSTI w Mszanie Dolnej. Wcześniejsza formuła turnieju wyłoniła najlepszych spośród klas w danym roczniku. I tak do turnieju "Mistrz Mistrzów" awansowali uczniowie klasy I TB, II TMB(budowlańcy), III TBB i IV TE. W bezpośredniej rywalizacji najlepsi okazali się chłopcy  z klasy III TBB, drugie miejsce zajęli z IV TE, trzecie z II TMB(bud), czwarte z I TB
WYNKI TURNIEJU:
I TB-III TBB 0-1 
II TMB-IVTE 0-0
I TB-IVTE 1-5
II TMB-III TBB 0-2
I TB-IITMB 1-3

Szkolne koło „Caritas” od wielu lat wspiera polskie misjonarki i ich podopiecznych w Ruandzie i Burundi, przeprowadzając przeróżne akcje pomocy. Było już finansowe wspieranie edukacji, wysyłanie pomocy szkolnych, trwałej żywności, bielizny,  witamin, leków i środków opatrunkowych. Zaliczyliśmy akcje „Termoforek”, „Kocyk”, „Piłki dla Burundi”, „Majteczki”, „Nasiona dla Afryki”.