Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Tradycyjnie w pierwszą sobotę marca odbywa się etap regionalny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Krakowie.  Stu pięciu uczestników z dwudziestu dwóch szkół budowlanych z województw: małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego rywalizowało o awans do zawodów centralnych, które odbędą się na początku kwietnia w Wodzisławiu Śląskim.

Tłusty czwartek był tylko pretekstem, by w ZSTI zorganizować kolejny kiermasz słodkości. Jego organizatorom przyświecała bowiem jak zwykle szlachetna idea – cały dochód ze sprzedanych ciast, ciastek i pączków zostanie wpłacony na konto fundacji Kawałek Nieba, gdzie zbierane są środki finansowe na kosztowne leczenie Ani Wacławik.

25 lutego uczennice klas reklamy : Justyna Kraus 3Tor oraz Natalia Boduch  2Tor wraz z opiekunem Moniką Ziębą wzięły udział w rozdaniu dyplomów i nagród podsumowujących Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Mój Krajobraz”. 

Szkolne koło „Caritas” działa na pełnych obrotach. Efektem zbiórki i walentynkowego kiermaszu są 2 kolejne paczki z pomocą dla dzieci z rwandyjskiego ośrodka „Matumaini”

Po raz drugi  Przemysław Małysz w tym roku szkolnym zorganizował szkolenie z I pomocy dla przedszkolaków. W dniu 25 lutego 2019r. nauczyciel EDB wraz z dwoma uczennicami Kamilą i Kingą z klasy 2TB przeprowadził zajęcia dla przedszkolaków z Przedszkola Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Mszanie Dolnej.