Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W ZSTI zakończyła się zbiórka darów dla zwierzaków z naszego regionu, o które przez cały rok na co dzień dba  Limanowskie Stowarzyszenie Amicus Vitae. Tegoroczna PACZKA dla BEZDOMNIACZKA dzięki ludziom wrażliwego serca pękała w szwach. Wspólnymi siłami nazbieraliśmy 150 kilogramów karmy dla psów i kotów, czyli ponad dwa razy więcej niż w ubiegłym roku! Dołożyliśmy też przekąski i smaczki, 9 ciepłych koców, 2 miski, 5 ślicznych obroży, 4 smycze, szelki i kilka zabawek dla psiaków.

Magdalena Czerwińska-Wyraz, wiceprezes zarządu Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą przesłała na ręce p. Elżbiety Sowy podziękowania za udział w akcji „Mikołajki dla Mukoludków”. – Za wielkie serce, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do świątecznej zbiórki. Dziękujemy za podarowanie radości i uśmiechu w tym szczególny czasie, jakim są święta Bożego Narodzenia – napisała pani wiceprezes w specjalnych podziękowaniach nadesłanych do szkoły.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na parapecie na korytarzu w budynku przu ul. Starowiejskiej znaleziono telefon komórkowy. Zguba jest do odbioru w sekretariacie szkoły.

Maciej Biedronczyk z kl. 4TE i Matusz Szczęsnowski  z kl. 3TB znaleźli się w gronie najlepszych sportowców powiatu limanowskiego, którzy za swoje wybitne osiągniecia otrzymali nagrody Starosty Powiatu Limanowskiego.

Grupa uczniów klasy 2TB wraz z nauczycielem j. niemieckiego p. Anią Łanochą zorganizowała i przeprowadziła zajęcia z drugoklasistami  ze Szkoły Podstawowej nr 1.