Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Niezwykle zacięta rywalizacja rozgrała się między finalistami konkursu „Niepodległa w literaturze”, ale najlepszą znajomością „Przedwiośnia”, które było motywem przewodnim, wykazali się przyszli specjaliści od reklamy z kl. 4TR.

Ostatni dzień października klasa 1TE postanowiła spędzić wniekonwencjonalny sposób, a mianowicie w Ogrodzie Doświadczeń Stanisława Lema w Krakowie.

W ZSTI przygotowania do obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości idą pełną parą. Zmienia wnętrze szkoły, które przybiera biało-czerwone barwy, a w holu pojawiły się zdjęcia z happeningu, podczas którego uczniowie wykonali dwa napisy: 100 LAT NIEPODLEGŁEJ i 50 LAT ZSTI.

W ramach projektu " Modernizacja Kształcenia Zawodowego II", już po raz siódmy zorganizowany został konkurs "Mam Zawód. Mam Fantazję". W tym szczególnym roku, tematem konkurencji w branży budowlanej, było stworzenie " Dekoracji z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę". Dekorację należało wykonać w połaczeniu prac fliziarskich i malarskich. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4 Technikum Budowlanego: Jan Filipiak  i Kamil Dziadkowiec wraz z  opiekunem Panem Grzegorzem Lekkim.

W środę, 31 października  odbędzie się fianł konkursu literackiego podsumowujący wspólne, trwające w ZSTI podnad miesiąc czytanie "Przedwiośnia". Początek o godz. 10.45 na hali sportowej przy ul. Starowiejskiej 4, gdzie mają się zgłosić 3-osobowe drużyny reprezentujące poszczególne klasy.