• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

5 medali na mistrzostwach powiatu limanowskiego w lekkiej atletyce dla ZSTI

W piątek 01.10.2021 w ramach  licealiady na stadionie KS Turbacz Mszana Dolna rozegrano indywidualne mistrzostwa powiatu limanowskiego w lekkiej atletyce.  Najważniejszy udział i sportowa zdrowa rywalizacja ale  jak dołoży  się do tego medal to podwójna radość i satysfakcja.

Reklama na targach foto expo

Grupa ponad 30 osób z klasy 3 i 4 technikum reklamy wzięła udział w targach fotograficznych EXPOzycja w Krakowie. Jest to największe wydarzenie branży foto-wideo w Małopolskie, w którym uczestniczą co roku tysiące mieszkańców Krakowa i okolic oraz sąsiednich województw.

W nagrodę wzięła udział w warsztatach i przygotowuje wystawę

24 września uczennica klasy 4 TOR Anna Wójciak wraz z opiekunem Moniką Ziębą - szkolnym organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Fotokrajobraz #połączenia uczestniczyła w warsztatach fotograficznych. Warsztaty były częścią nagrody dla Ani, która przed wakacjami została laureatką konkursu. Przypomnijmy, że to już kolejny sukces szkoły w konkursie fotograficznym.

„Budujące” życzenia z okazji Dnia Budowlańca!

25 września od kilku lat jest obchodzony jako „Dzień Budowlańca”. Z tej okazji katedra budownictwa ZSTI zaprasza wszystkich uczniów, nie tylko tych związanych z branżą budowlaną, do konkursu „Zaprojektuj logo budowlanki. „Prace wykonane  dowolną techniką, można przesyłać do nauczycieli przedmiotów budowlanych do 25 października. Na zwycięzców czekają nagrody.

Brązowy medal w mistrzostwach województwa dla Mateusza!

W piątek, 24 września w Sieprawiu odbyły się Mistrzostwa Małopolski w Kolarstwie Górskim MTB. ZSTI reprezentowało dwóch uczniów Mateusz Habieda i Olaf Ostafin.