Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Uczniowie kl. 2TEM zwiedzili fabrykę fita w Tychach. Wizytę zawodoznawczą połączyli z seansem kinowym w krakowskiej galerii Bonarka.

27 września na bardzo trudnej, selektywnej trasie rowerowej w Sieprawiu nasz kolega Maciek Biedrończyk potwierdził wysoką dyspozycje i został vice mistrzem województwa małopolskiego. Rywalizacja uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbyła się przy wyciągach narciarskich.

Uczniowie z klas 3TMB oraz 4 TBa technikum budowlanego wraz z opiekunami p. Karoliną Ceklarz oraz p. Grzegorzem Lekkim uczestniczyli  w 54 Międzynarodowych  Targach Budownictwa i wyposażenia wnętrz „Jesień 2018” oraz 20 Targach Technik Grzewczych i Zielonych Energii „Instal System 2018”.

Dyrektror i wychowawcy ZSTI serdecznie zapraszają rodziców z trójek klasowych wszystkich klas na spotkanie w środę 26.09.2018. na godz. 17.00 w Auli budynku ZSTI przy ul. Starowiejskiej 4.

 

 

„Niepodległa w literaturze” – pod takim tytułem odbędzie się finał mającego trwać miesiąc wspólnego czytania „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Jest to jedno z licznych wydarzeń mających na celów zaakcentowanie udziału szkoły w obchodach setnej rocznicy odzyskania niepodległości.