34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

Dzień Budowlańca

Dzień Budowlańca, obchodzony corocznie 25 września, to święto poświęcone osobom pracującym w branży budowlanej. To okazja do uhonorowania wysiłku i zaangażowania ludzi, którzy budują nasze miasta, domy i infrastrukturę, tworząc fundamenty naszego społeczeństwa.

Elektrycy ZSTI na medal!

W Zalesiu odbyły się zawody sportowe w kolarstwie górskim  otwierające rywalizację w ramach licealiady na szczeblu powiatu limanowskiego  szkół średnich. Na starcie stawiły się prawie wszystkie szkoły z powiatu w sumie około 40 uczestników w kategorii chłopców i dziewcząt.

Będą współpracować przy promocji lokalnej marki

Uczniowie klasy 1 i 2 technikum reklamy uczestniczyli w spotkaniu i warsztatach promujących lokalną markę, jaką są Zagórzańskie Dziedziny. Z inicjatywy koordynatorek działań, pracownic Urzędu Gminy i Urzędu Miasta Mszana Dolna.

Uczeń reklamy wziął udział w warsztatach fotograficznych w Krakowie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Fotokrajobraz

15 września br. uczeń naszej szkoły Szymon Doniec z klasy 2 TR wziął udział w kolejnym etapie konkursu Fotokrajobraz. Konkurs organizowany jest przez Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej, a nasza szkoła bierze udział już piąty raz w tym wydarzeniu, odnosząc sukcesy.

Klasy 2 TI i 3 TI w „Słowackim Raju”

19 września  część uczniów klasy 2 TI a  i 3 TI wraz z wychowawcami -  p. Wiesławem Wasilewskim i p.  Martą Ogielą, a także z p. Jackiem Kaperą uczestniczyli w  pełnej niezapomnianych wrażeń wycieczce do „Słowackiego Raju”.

Strona 9 z 14