• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

II edycja mistrzostw ZSTI w strzelaniu z broni pneumatycznej.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły na kolejną edycję mistrzostw szkoły w strzelaniu z broni pneumatycznej. Zawody rozegrane zostaną w piątek od godz 13.30 do godz 16.00. Miejsce rozegrania zawodów - strzelnica ZSTI przy ul. Matejki.

Wyjazd na narty

Konkurs Turbolandeskunde - zapraszamy do udziału

Nauczyciele j. niemieckiego zapraszają do udziału w konkursie Turbolandeskunde. W tym roku pytania konkursowe obejmują Austrię. Zgłoszenia trzyosobowych drużyn (także międzyklasowych) przyjmuje pani Małgorzata Tekieli oraz pani Anna Łanocha. Zapisy trwają do końca lutego, szczegóły na plakacie.

Charytatywny event rekreacyjno - sportowy pt. ,,GRAMY DLA JULKI"

Serdecznie zapraszamy na charytatywny event rekreacyjno - sportowy który odbędzie się 12.02.2023r. w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej (ul. Starowiejska 4) pt. ,,GRAMY DLA JULKI".

Niezwykły Koncert Noworoczny pamięci Konrada Nawary połączony ze zbiórką dla chorej Julki

XI Koncert Noworoczny zorganizowany w czwartkowy wieczór przez ZSTI zgromadził tłumy. Sala pod plebanią przy kościele Miłosierdzia Bożego, gdzie występowali muzycy, nie mogła pomieścić wszystkich, którzy chcieli nie tylko kolędować wspólnie ze społecznością szkolną, ale też uczcić pamięć niezwykłego absolwenta szkoły, Konrada Nawary, któremu dedykowano ten koncert i wesprzeć koszty leczenia 11-letniej Julki Nieckuli.