Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

 

Przy okazji jubileuszu szkoły warto nie tylko wspominać jej przeszłość, ale i spojrzeć odważnie w przyszłość. Wiemy, jak wyglądał Instal w 1969 roku, a jak będzie wyglądać w  2069? Warto sobie to wyobrazić, warto to zaprojektować! Może ktoś przy okazji wymyśli sposób na połączenie obu budynków ZSTI?

 

Pierwsze dni maja elektrycy i mechanicy z kl. 2 wraz z połączonymi siłami przyszłych specjalistów od reklamy z kl. 1 i 2 spędzili pod włoskim niebem. Celem tygodniowego wyjazdu była nie tylko integracja, zwiedzania włoskich zabytków, ale też pielgrzymka do Padwy – miejsca szczególnego kultu św. Antoniego patrona szkoły, związana ze zbliżającym się jubileuszem 50-lecia ZSTI.

28 uczniów reprezentowało ZSTI w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alechmik zorganizowanym przez Stowarzyszenie Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie, które od lat zajmuje się konkursami edukacyjnymi na terenie całej Polski.

Początek maja w tym roku to nie tylko czas matur – w tym samym czasie przeżywaliśmy też XI Ogólnopolski Tydzień Biblijny , a w nim 3. Dzień Narodowego Czytania Pisma św.