Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

„Czytam, bo lubię”, „Czytam, bo chcę”, „Czytanie uzależnia”, „Kto czyta nie błądzi”– z takimi i podobnymi hasłami wyszła na ulice miasta młodzież ZSTI, by promować czytelnictwo. Każdy z uczniów niósł ze sobą książkę, którą następnie czytał przez kilka minut – na głos w małych grupach lub indywidualnie po cichu.

We wtorek 21 listopada, o godz. 8.00 w sali 40 odbędzie etap szkolny konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy", którego organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy. Laureaci etapu szkolnego – 2 osoby, będą reprezentować ZSTI podczas etapu rejonowego. Zainteresowanych zapraszamy do p. Anny Adamczyk-Czech i p. Grzegorza Lekkiego.

 

Uczeń klasy 4 TOR Michał Liszka  wziął udział w V Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Z obiektywem przez powiat" i mimo że nie zajął żadnego punktowanego miejsca, to niespodzianką dla niego była przesyłka od organizatora.

Uczniowie klas czwartych Technikum Budowlanego uczestniczyli w szkoleniu teoretyczno – praktycznym w zakresie stosowania wyrobów marki Cekol firmy Cedat z Gdańska, potentata na rynku chemii budowlanej. 

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej prezentował swoją ofertę edukacyjną podczas powiatowych targów edukacyjnych, jakimi jest Święto Zawodów w Limanowej. Stoisko ZSTI wzbudzało zainteresowanie nie tylko gimnazjalistów, ale i władz powiatu, które uczestniczyły w uroczystym otwarciu.