Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w budynku przy ul. Starowiejskiej 4, w środę 19.06.2019 r.  o godz. 9.15. Msza św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w środę 19.06, o godz. 8.00. 

 

 

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego nasze koło „Caritas” sfinalizowało swoją ostatnią tegoroczną akcję, wysyłając do ośrodka misyjnego w Rwandzie ponad 160 par okularów, kilkaset przyborów szkolnych, witaminy, bieliznę, pluszaki, nasiona, sprzęt sportowy.

7. czerwca w  Centrum JP II w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Oblicza dialogu. Młody Asyż". Nas reprezentowała skromna lecz mocna delegacja: w tym roku szkolnym grupa projektowa z Naszej szkoły okazała się bezkonkurencyjna i wśród ponad 80 szkół z całej Polski, które zdobyły certyfikat projektu, stanęła na najwyższym podium zajmując I miejsce z wyróżnieniem, deklasując wiele grup z renomowanych szkół wielkomiejskich z Krakowa, Katowic czy Warszawy.

Msza św. w kościele Bożego Miłosierdzia, uroczysta gala i festyn św. Antoniego – w taki sposób w czwartek 13 czerwca, w dniu patrona Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych świętował jubileusz 50-lecia.

Dwa biznes plany -  „GREEN FARM” Gabrieli Dary i Natalii Boduch oraz „SAVED”, Zuzanny Drąg i Natalii Wcisło, uczennic kl. 2TR w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej znalazły się wśród wyróżnionych prac nadesłanych na konkurs „Mój pomysł na biznes w powiecie limanowskim”.