• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

DZIECI I RYBY w niedzielę w Silver TV

Choć formalnie zakończyła się już olimpiada społeczna "Zwolnieni z teorii", nie słabną działania marketingowe grupy DZIECI I RYBY, która jest zdecydowanym liderem w skali ogólnopolskich przedsięwzięć projektowych. W niedzielę o godz. 10 autorki kampanii można będzie na żywo obejrzeć w internetowej telewizji Silver TV. Poniżej podajemy link: https://www.facebook.com/madrababcia/videos/1634481363584064/

Zachwycili się pięknem - Wyniki konkursu fotograficznego w Roku Norwidowskim „Bo piękno na to jest, by zachwycało”

Jury konkursowe miało nie lada zadanie:  nadesłano 426 fotografii przedstawiających piękno przyrody, które oceniane były w kilku kategoriach. Osobno rywalizowali uczniowie techników, osobno szkoły branżowej, zwłaszcza że klasy reklamy mają specjalistyczne zajęcia z fotografii. I to właśnie oni „rozbili bank” nagród.

DZIECI I RYBY na ostatniej prostej - powstał spot reklamujący kampanię

Grupa projektowa DZIECI I RYBY realizująca działania w ramach olimpiady społecznej „Zwolnieni z teorii" jest już na ostatniej prostej. Mimo iż projekt kończy się w marcu, nie słabnie intensywność realizowanych przedsięwzięć i ich promocja. Właśnie powstał spot promujący ich działania, które w ubiegłym tygodniu swoim patronatem objął starosta limanowski.

DZIECI I RYBY pod patronatem starosty

Cztery grupy z ZSTI realizujące działania w ramach olimpiady społecznej „Zwolnieni z teorii" są już na ostatniej prostej. Mimo iż projekt kończy się w marcu, nie słabnie intensywność realizowanych przedsięwzięć i ich promocja. Na lokalnych portalach informacyjnych pojawiają się materiały dotyczące poszczególnych grup, a działania grupy DZIECI I RYBY objął swoim patronatem starosta limanowski.

Poniżej publikujemy link do ostatniego podcastu grupy DZIECI I RYBY. Zachęcamy do obejrzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=IBY2EMBPSJU&t=2s&ab_channel=DzieciiRyby

Znamy laureatów konkursu językowego

Trzy uczennice z klas trzecich: Gabriela Sobczak (kl.3TB), Agata Kovalska i Zuzanna Traczyk (kl.3TR) zostały laureatkami szkolnego konkursu wiedzy o brytyjskich zwyczajach i tradycjach.