Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Ruszyły już zapisy do tegorocznej edycji konkursu "Zawód nie zawodzi". Konkurs ten na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń promujących działania edukacyjne wśród uczniów małopolskich gimnazjów. W obecnej edycji do udziału w konkursie zaproszono uczniów z gimnazjów powiatu limanowskiego oraz powiatów przyległych. Tradycyjnie już rolę Liderów Regionalnych pełnią: ZSTI w Mszanie Dolnej oraz ZSTiO w Limanowej. W ramach tych szkół powstały zespoły przygotowujące zagadnienia konkursowe w poszczególnych obszarach oraz koordynujące całość przedsięwzięcia.

Dzisiaj rozpoczynają się największe targi edukacyjne w Małopolsce. Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej uczestniczy w imprezie jako jedyna szkoła w powiecie limanowskim i wystawia aż dwa stoiska - w branży administracyjno - usługowej prezentuje ofertę technikum organizacji reklamy, a w branży elektryczno-elektronicznej - technikum elektrycznego. Partnerem ZSTI jest Studio Fotograficzne Majka z Mszany Dolnej i firma Elektromontaż S.A. z Krakowa.

W ubiegły czwartek (16.03.2017) w Zespół Szkół nr 1 w Limanowej odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w piłce siatkowej chłopców. Z bardzo dobrej strony na tym turnieju zaprezentowała się Nasza męska drużyna.

Jeśli chcesz poszerzyć zakres słownictwa z języka angielskiego, zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie idiomów. Zgłoszenia przyjmuje p. Urszula Kotarba i p. Agnieszka Biel-Habieda. Do końca tygodnia można odbierać przygotowane materiały. Konkurs będzie miał formę testu pisemnego i odbędzie się w środę, 5 kwietnia o godz. 12.30.

14 marca odbędą się dwa konkursy matematyczne: I Szkolny Konkurs  Łamigłówek i konkurs klasowy „Rozwijamy liczbę pi”.