Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

„Idzie wiosna! Obudź swój umysł!” – pod takim hasłem w marcu w ZSTI będzie odbywał się cykl konkursów matematycznych. Termin został wybrany nieprzypadkowo – jest to bowiem już od wielu lat miesiąc poświęcony królowej nauk. Już jutro, 9 marca przypada Dzień Polskiej Statystyki, 3 dni później - Dzień Matematyki, a 14 marca jest dedykowany liczbie "pi".

Czworo uczniów ZSTI wzięło udział w XXX Okręgowej  Olimpiadzie Wiedzy i  Umiejętności Budowlanych w Krakowie, w której konkurowali ze sobą przyszli adepci sztuki budowlanej z  województwa małopolskiego i świętokrzyskiego.

Ponad stu najlepszych uczniów z dwudziestu jeden szkół o profilu budowlanym starało się zaprezentować z jak najlepszej strony i wygrać cenne nagrody rzeczowe  oraz indeksy na Politechnikę Krakowską. ZSTI reprezentowali: Oliwia Kołodziej, Mateusz Grabiec, Kamil Dudzik ( 3 TB), Damian Kaczmarczyk (2TBB). Wyniki olimpiady ogłoszone zostaną w połowie marca, a najlepsi na początku kwietnia rywalizować będą w konkursie centralnym który, odbędzie się w Suwałkach. 

W ubiegłą sobotę obdyło się kolejne spotkanie Klubu elektronika. Tym razem uczniowie postanowili zbudować od podstaw zasilacz, który będzie służył do zasilania końcówki mocy oraz przdwzmacniacza kolumny aktywnej.


Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych włączył się w obchody Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych.

Uczniowie kl. 1 i 2 TR uczestniczyli  w warsztatach kreowania wizerunku prowadzonych przez firmę AVON.