Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Szkolny konkurs wiedzy o Londynie odbędzie 16 stycznia w budynku przy ul. Starowiejskiej o godz. 13.30 w  sali 114, a w budynku przy ul. Matejki o godz. 10.40 w Przypominamy, że materiały konkursowe są umieszczone na platformie e-learningowej szkoły w kursie Konkurs wiedzy o Londynie, (klucz dostępu Londyn2019), są również dostępne u nauczycieli anglistów. Swój udział można zgłaszać u swoich nauczycieli j. angielskiego lub bezpośrednio u p. Agnieszki Biel-Habiedy osobiście lub za pośrednictwem Messangera do środy 15 stycznia.

 

 

W przedświątecznym tygodniu dotarły do nas dobre wieści z Ukrainy: nasze dary zebrane dla Wspólnoty Polskiej z Gródka Jagiellońskiego, spakowane w 5 wielkich pudeł, dotarły na miejsce i już są rozdzielane potrzebującym. Posługująca tam pallotynka, siostra Anna Karpińska śle serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w naszą adwentową akcję dobroczynną sprawiając, że Święta naszych ubogich Rodaków będą zasobniejsze i bardziej radosne.

Klasowe wigilie, życzenia, apel, jasełka z przesłaniem i wspólne kolędowanie z INSTAL BANDEM w wyjątkowo licznym składzie – ostatni dzień przed świąteczną przerwą obfitował w wydarzenia.