• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Matematyka w obiektywnie - zapraszamy do udziału w konkursie

Nauczyciele matematyki w ZSTI zapraszają do wzięcia udziału w XII edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Matematyka w obiektywie”. Na laureatów czekają cenne nagrody.

Rozbiegany Instal


Słoneczny wtorek 5 października okazał się bardzo udany dla podopiecznych Łukasza Dobrowolskiego – lekkoatletek i lekkoatletów ZSTI w Mszanie Dolnej.

Informatycy w stolicy Dolnego Śląska liczyli krasnale i podziwiali panoramę miasta

Ogrody Japońskie, rejs po Odrze, zoo i Afrykaniarium to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały we Wrocławiu na uczniów z kl. 3TI i 3TIp. Przyszli informatycy przez trzy dni mieli okazję zwiedzać najpiękniejsze miejsca w mieście słynącym z rekordowej liczby krasnali.

Złoto i brąz dla elektryków z ZSTI Mszana Dolna

Środa 6 października była szczęśliwym dniem dla uczniów ZSTI Mszana Dolna, startujących w mistrzostwach powiatu limanowskiego w kolarstwie górskim.  Zawody rozegrane zostały w Zalesiu. Zawodnicy w ramach licealiady  mieli do pokonali 3 pętle po 2,5 km. Ze szkół średnich startowało prawie 30 zawodników i zawodniczek. Nie wszyscy na starcie wiedzieli, że wśród startujących jest Mistrz Polski uczeń klasy 2 Technikum Elektrycznego Brajan Świder.

Sukces Brajana Świdra z klasy 2TE

Brajan Świder – uczeń klasy 2TE może mijający sezon zaliczyć do udanych. Utalentowany zawodnik kolarstwa górskiego zdobył dwie koszulki Mistrza Polski w zawodach MTB XC w Boguszowie Gorce w swojej kategorii junior młodszy oraz w sztafecie głównej, startując jako jako najmłodszy zawodnik w składzie.

Brajan już od 11 lat uprawia kolarstwo górskie MTB w klubie KS Luboń Skomielna Biała. Tegoroczny sezon, który właśnie się zakończył, przyniósł mu wiele sukcesów. Oprócz koszulek Mistrza Polski, Brajan wygrał też Puchar Polski MTB po 5 edycjach w klasyfikacji generalnej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym sezonie!