Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Turniej halowej piłki nożnej, zajęcia fitness oraz kiermasz słodkości to tylko niektóre z atrakcji czekających na uczestników sobotniej imprezy charytatywnej „Gramy dla Ani”, z której dochód zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie Ani Wacławik z Mszany Dolnej. Początek - 23 marca o godz. 15 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej.

W ubiegły piątek (08.03.2109) w Limanowej odbyła się Licealiada Młodzieży w piłce siatkowej chłopców. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się na tym turnieju Nasza męska reprezentacja. 

Koło „Caritas” w Wielkim Poście organizuje zbiórkę trwałej żywności i środków czystości dla Polaków z Gródka Jagiellońskiego na Ukrainie. Potrzebne: ryż, kasza, makaron, konserwy, zupy w proszku, kawa, herbata , czekolada, słodycze wielkanocne, podstawowe leki i witaminy, mydło, przybory szkolne. Dary można przynosić do opiekunki koła p.Urszuli Antosz-Rekuckiej, wolontariuszy lub zostawić w bibliotece/sekretariacie w obdywóch budynkach szkoły.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego! Konkurs, który zaplanowano na 27 marca, będzie się składał z dwóch części: leksykalnej i gramatycznej. 

Zapraszamy wszystkich uczniów ZSTI do udziału w konkursie  wiedzy  o krajach niemieckojęzycznych „Die DACHLänder – Experten”.