Po pierwszym dzwonku

Mimo trwającej pandemii w ZSTI rozpoczął się rok szkolny 2020/21. Pierwszy dzwonek jednak zadzwonił tylko dla samorządu szkolnego i uczniów klas pierwszych, którzy zebrali się na uroczystym apelu, reszta społeczności szkolnej, tak jak w czerwcu spotkała się tylko z wychowawcami.

Plan lekcji na nowy rok szkolny

Informujemy, że na stronie szkoły pod linkiem e-Plan opublikowany został plan lekcji na rok szkolny 2020/2021.

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dla wszystkich klas PIERWSZYCH odbędzie się 1. września, o godz. 9.00 przed budynkiem  ZSTI przy ul. Starowiejskiej 4.(w przypadku złej pogody - na sali gimnastycznej). Klasy starsze rozpoczną rok szkolny obowiązkowymi spotkaniami z wychowawcami od. godz. 11.00.

Prosimy WSZYSTKICH uczniów o przyjście do szkoły w maseczkach / przyłbicach oraz stosowanie się do ogólnie obowiązujących zaleceń sanitarnych - w tym do zachowania dyystansu społecznego. Podczas spotkań z wychowawcami zostanie przedstawiony wewnątrzszkony regulamin związany z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID19. Będzie on również opublikowany dla uczniów / rodziców za pomocą dziennika elektronicznego.

 

Harmonogram spotkań z wychowawcami dla klas starszych

 

 

Odbiór świadectw maturalnych

Informujemy, że odbioru świadectw maturalnych będzie można dokonać w dniu 11.08.2020, od. godz. 9.00 w sekretariacie szkoły PRZY UL. MATEJKI 11.

 

 

Wyjątkowy apel na zakończenie wyjątkowego roku

Inaczej niż zwykle zakończył się rok w szkolny w ZSTI. Ostatni dzwonek zadzwonił tylko dla przedstawicieli klas, którzy zebrali się na uroczystym apelu, reszta społeczności szkolnej spotkała się w sieci.