Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Od tygodnia uczniowie klas reklamy, a także technikum budownictwa wykonują prace - kartki i ozdoby świąteczne na coroczny kiermasz. Sprzedaż kartek i ozdób odbędzie się w pierwszym tygodniu grudnia i już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w aukcji własnoręcznie wykonanych  prac.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym kiermaszu ciast i różności, przeprowadzonym przez Szkolne Koło „Caritas” w Tygodniu Ubogich. Udało się nam zebrać blisko 300 zł, które przekażemy na „Paczkę św. Antoniego”.

20 listopada klasa 3c ZSZ odbyła nietypową lekcję wychowawczą pt.”Dlaczego nie warto czytać książek”. Wychowawczyni mgr Ewa Diduszko wraz z bibliotekarką mgr Barbarą Pawłowską próbowały przekonać uczniów, że czytanie niepotrzebnie zajmuje czas, zmienia życie, że czytanie to strata czasu, bo jak książka jest dobra, to zaraz będzie film.

W ubiegły piątek (17.11.2017) uczniowie ZSTI wraz opiekunami mgr Marią Żaba oraz mgr Arturem Żaba wybrali się do Bielska-Białej na mecz Plus Ligi (najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce) piłki siatkowej mężczyzn. Wyjazd miał na celu przede wszystkim propagowanie kulturalnego dopingu podczas masowej imprezy sportowej. W tym siatkarskim pojedynku rywalizowały drużyny BBTS Bielsko-Biała i ESPADONU Szczecin. W drodze do Bielska przed meczem wycieczka zatrzymała się w Wadowicach. Młodzież wraz z opiekunami miała przyjemność odwiedzić Muzeum Ojca Świętego Jana Pawła II.

30 zdjęć wykonanych przez ośmioro uczniów ZSTI została wysłanych na konkurs fotograficzny MATEMATYKA W OBIEKTYWIE. Szkolnym ambasadorem konkursu była p. Agnieszka Sierant.