Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Rekordowa liczba gimnazjalistów wzięła udział w Dniu Otwartym w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, zwany popularnie Gimnazjadą. Na zaproszenie ZSTI odpowiedziało aż 17 gimnazjów z trzech powiatów: limanowskiego, nowotarskiego i myślenickiego. Najlepszym gimnazjum, które pokonało konkurentów w rozgrywkach sportowych i zmaganiach intelektualnych okazało się gimnazjum z Poręby Wielkiej, gdzie powędrował Puchar Dyrektora ZSTI.

W czwartkowe popołudnie uczniowie klas czwartych oficjalnie pożegnali się ze szkołą i chociaż czekają ich jeszcze egzaminy, będą do nich podchodzić już jako absolwenci.

Uczniowie kl. 1TIA oraz SB mieli okazję przekonać się, jak wygląda więzienna codzienność, uczestnicząc w szczególnej lekcji wychowawczo-profilaktycznej, jaką była wizyta w Zakładzie Karnym w Nowym Sączu.

Finał Konkursu „Zawód nie zawodzi”, Międzyszkolny Turniej Wiedzy „Jeden z dziesięciu”, Kalambury, rozgrywki sportowe, turniej gier komputerowych i zręcznościowych, pokazy JS 2404 ZS Strzelec, konkursy zawodowe i pokazy zawodoznawcze – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gimnazjalistów w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej już w piątek 27 kwietnia.

Przypominamy, że w środę, 25 kwietnia o godz. 13.25 odbędzię się szkolny konkurs j. angielskego - w budynku przy ul. Starowiejskiej w sali nr 12, a w budynku przy ul. Leśnej w sali nr 209. Zapraszamy!