Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W ubiegły piątek (02.02.2018) na stoku KASINA SKI odbyła się Powiatowa Licealiada w narciarstwie alpejskim. Z bardzo dobrej strony w tych zawodach zaprezentowała się Nasza reprezentacja. Mistrzem Powiatu Limanowskiego został uczeń klasy 4TBb Adrian Sołtys a Vice Mistrzynią Anna Stojarska uczennica klasy 1TB. Awans na zawody wojewódzkie które odbędą się w Kluszkowcach (07.03.2018) uzyskał także Jasiek Kozyra (7.miejsce). Kolejne miejsca Naszych zawodników: Szymon Mucha (10. miejsce), Mikołaj Kupiec (13. miejsce), Mateusz Jarosz (15.miejsce). 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu, obchodzonego 27. stycznia, w minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły zadbali o pamięć mszańskich ofiar Zagłady.

Przypominamy, że od poniedziałku 29.01 obowiązuje nowy plan lekcji (plan na II okres opublikowany w zakładce e-Plan).

 

W ilu odsłonach może się pojawić budynek szkoły wiedzą już nie tylko autorzy fotografii „Moja szkoła w obiektywie”, ale wszyscy, którzy podziwiają nagrodzone prace. W ZSTI rozstrzygnięto ogłoszony kilka tygodni temu konkurs fotograficzny.

W piątkowe przedpołudnie już po raz ósmy na gościnnej scenie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych wystąpiło siedem najlepszych zespołów regionu – wokalistów i instrumentalistów, by uczcić trwający jeszcze okres kolędowania. Wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek odbyło się w ramach Koncertu Noworocznego.