Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040, fax. (18) 33 10 198

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Informujemy, że w dziale "Nasza szkola" opublikowany został harmonogram zajęć w Liceum dla dorosłych - semertr V-VI.

W ZSTI już rozpoczął się sezon wycieczek integracyjnych. Jako pierwsza na taką wyprawę wyruszyła kl. 1 TB z wychowawcą Iwoną Rusnak i opiekunem – Elżbietą Sową.

13 września 2017 r. nauczyciel ZSTI  Przemysław Małysz przeprowadził szkolenie z I pomocy dla przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Janiny Porazińskiej w Mszanie Dolnej.

W dniu 9 września 2017r. w ZSTI przy ul. Matejki 11 obchodziliśmy Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. Święto ustanowione zostało w 2000 roku z inicjatywy Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża, jednej z największych organizacji humanitarnych na świecie. Dzień ten ma na celu uświadomienie, jak ważna jest umiejętność udzielenia pierwszej pomocy, a także promowanie akcji edukacyjnych wśród obywateli. Zainteresowani uczniowie zostali przeszkoleni z Resuscytacji Krążeniowo – Oddechowej i mogli przećwiczyć swoje umiejętności na fantomach.

Informujemy, że od poniedziału 11 września 2017 r. nastąpi zmiana planu lekcji. Prosimy wszystkich uczniów o zapoznanie się z nowym planem.