Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Klub Wolontariatu działający przy ZSTI pod opieką pedagog Moniki Bierowiec-Łysek aktywnie włączył się w organizację Pikniku Rodzinnego, który odbył się w parku miejskim w Mszanie Dolnej z okazji Dnia Dziecka.

W ubiegły poniedziałek (28.05.2018) w Laskowej  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w siatkówce plażowej szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała tylko męska reprezentacja w składzie Michał Nadkański/Przemysław Cieniawski. Przypomnijmy, że ta para zdobyła kwalifikację na turniej powiatowy wygrywając bezapelacyjnie szkolną rywalizację. Podczas zawodów o Puchar Dyrektora ZSTI w siatkówce plażowej okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie mecze bez straty seta. Na szczeblu powiatowym było zdecydowanie trudniej. Mimo wszystko Nadkański/Cieniawski zaczęli turniej wyśmienicie i pierwszą fazę zmagań przeszli bez porażki meldując się w półfinale imprezy. Po bardzo wyrównanym meczu w półfinale i przegranym minimalnie tie-breku został im tylko pojedynek o trzecie miejsce. Tam już nie dali żadnych szans rywalom i stanęli na podium tej imprezy. Serdecznie gratulujemy dobrego wyniku Naszym kolegom. 

 

Znamy już zwycięzców szkolnego konkursu językowego. Uczniowie biorący udział w konkursie mogli się wykazać znajomością języka angielskiego, rozwiązując test pisemny, sprawdzający znajomość słownictwa, struktur gramatycznych oraz sprawność w odbiorze tekstu słuchanego.

Uczniowie klas budowlanych i koła przedmiotowego „Budowlani ZSTI” liczą na wsparcie i pomoc w walce o nagrodę publiczności. Ogólnopolski konkurs „ Odmaluj swoją starą klasę” jest już na ukończeniu. Prace malarskie zostały wykonane. Dokumentacja filmowa i zdjęciowa została wysłana a jury konkursu wybiera najciekawszą pracę. Do wygrania jest również nagroda publiczności dla szkoły która, dostanie najwięcej polubień pod zdjęciami jej prac, na facebookowej  stronie organizatora konkursu. A  jest nim Hardy Working Tools. Prosimy o polubienie prac uczniów ZSTI. Głosować można do środy 30 maja 2018 roku do godziny 12.00.

Pięć majowych dni klasa 3TEM wraz z opiekunami: Marcinem Stożek i Michałem Ślósarzem spędziła odkrywając piekno przyrody Słowackiego Raju.