Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

INSTAL w tym roku szkolnym stanie się poważnym 50-latkiem. Aby uczcić tak nobliwego jubilata zapraszamy całą społeczność szkolną do wspólnej zabawy.

 
We wtorek 02 października 2018 odbyły się w Limanowej "pod szpitalem" drugie w tym roku szkolnym zawody o mistrzostwo powiatu limanowskiego. Tym razem były to sztafetowe biegi przełajowe 10x 1500m.  Pogoda nie rozpieszczała  ale jak mówią biegacze- nie ma złej pogody jest tylko dobra albo bardzo dobra.

Wielkimi krokami zbliża się 100 rocznica odzyskania niepodległości. Z tej okazji ogłaszamy wielki ogólnoszkolny KONKURS NA PRACĘ PLASTYCZNĄ. Dozwolone są wszystkie techniki wykonania pacy, łącznie z użyciem graficznych programów komputerowych. Czekamy na plakaty, obrazy, projekty znaczków, banery okolicznościowe, kolaże, komiksy – niech poniesie Was wyobraźnia.

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do wzięcia udziału w szkolnym Rajdzie Niepodległości. Celem imprezy jest uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Założenie rajdu obejmuje pokonanie 25 kilometrów przez każdą z czterech grup uczestników z opiekunem w ciągu jednego dnia, co w efekcie wyniesie 100 kilometrów. Trasa przebiegać będzie przez najbliższe szczyty Beskidu Wyspowego i Gorców wokół Mszany Dolnej. Szczegółowe informacje u nauczycieli wychowania fizycznego oraz na plakatach. Równocześnie z pierwszymi zawodami MTB rozpczął sie konkurs na najlepszego sportowca i sportsmenkę szkoły na rok szkolny 2018/2019. Szczegółowe informacje w gablocie przy sali gminastycznej.

                Zapraszamy do udziału.

Uczniowie klas 2TB, 3TE i 4TEM wraz z opiekunkami Panią Iwona Rusnak i Panią Joanną Bałą odwiedzili Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki na AGH, aby uczestniczyć w Małopolskiej Nocy Naukowców.