Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Na platformie e-learningowej w kursie "Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły" pojawił się trzeci odcinek historii ZSTI. Od niedzieli 23 grudnia dostępny będzie quiz. Zachęcamy do zabawy uczniów i nauczycieli. Przypominamy, że zdobywane w ten sposób punkty będą liczone  zarówno indywidualnie, jak i dla całej klasy podczas finału konkursu "Klasa z klasą".

Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Lingwistycznym „DUET”.

 

 „Mój przyjaciel w masce #Muko Przyjaciel#” -  tak brzmiało zaproszenie Fundacji Oddech Życia do udziału w ogólnopolskiej kampanii społecznej mającej na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy osób dotkniętych  mukowiscydozą, na które odpowiedziała społeczność ZSTI. Uczniowie po raz kolejny zaangażowali się w pomoc potrzebującym, a tym razem do współpracy zaprosili również młodzież z mszańskiego Ośrodka Wychowawczego.

 

Sukcesem zakończyła się kolejna akcja paczki św. Antoniego w ZSTI.  Uczniowie samodzielnie wykonali ozdoby i dekoracje świąteczne.

W czwartek w budynku przy ul. Leśnej zgubiono złoty łańcuszek. Uczciwy znalazca proszony jest, aby oddać go do sekretariatu. Łańcuszek ma dla właściciela wartość sentymentalną, jest pamiątką rodzinną. Znalazca może liczyć na nagrodę.