Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Posadzeniem Dębu Niepodległości i zakopaniem kapsuły czasu na dziedzińcu szkoły uczczono w ZSTI setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W uroczystym apelu uczestniczyła nie tylko cała społeczność szkolna, ale także przedstawiciele starostwa powiatowego w Limanowej i firmy Blachotrapez – partnera szkoły.

Zapraszamy do udziału w etapie szkolnym ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Regulamin konkursu oraz materiały (pytania testowe i odpowiedzi) dostepne na szkolnej platformie e-learningowej  "Poznaj swoje prawa w pracy" klucz dostępy "pip". Informacje i zapisy u szkolnego koordynatora konkursu pana Grzegorza Lekkiego.

Na platformie e-learningowej w kursie Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły pojawił się drugi odcinek historii ZSTI. W sobotę 17 i niedzielę 18 listopada dostępny będzie quiz. Zachęcamy do zabawy uczniów i nauczycieli. Przypominamy, że zdobywane w ten sposób punkty będą liczone  zarówno indywidualnie, jak i dla całej klasy podczas finału konkursu "Klasa z klasą".

Do pomocy w uzbieraniu kwoty niezbędnej do leczenia Konrada Nawara z Olszówki chce się także włączyć społeczność ZSTI. Konrad jest nie tylko członkiem społeczności lokalnej, ale także absolwentem szkoły.

W ZSTI uczniowie prześcigają się w pomysłach, jak uczci setną rocznicę odzyskania niepodległości. Przyszli budowlańcy z kl. 3TB przygotowali nietypową wystawę plakatów i makiet budynków.