Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W ZSTI odbył się kolejny konkurs wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego „Die DACH - LAENDER – EXPERTEN”, który zorganizowały i przeprowadziły panie Gabriela Sułkowska i Anna Łanocha. Tegoroczna edycja odbyła się w nowej formule i była skierowana nie tylko do uczniów klas technikum, ale także do uczniów szkoły branżowej.

We wtorek, 10 marca o godz. 9  zostanie przeprowadzony po raz kolejny w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Chemiczny-ALCHEMIK. Osoby, które wyraziły chęć uczestnictwa, proszone są o zgłoszenie się do pani Elżbeity Sowy lub Iwony Rusnak. Konkurs zostanie przeprowadzony w obydwóch budynkach ZSTI -  przy ul. Starowiejskiej i Matejki. Uczestnikom życzymy powodzenia.

Jakie są podstawy zdrowego żywienia, co to jest piramida żywieniowa i jak niezwykle ważna jest odpowiednia ilość wody w codziennej diecie mogli dowiedzieć się uczniowie ZSTI, którzy uczestniczyli w spotkaniu z dietetyk Emilią Wacławik.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego "ELLLO", w którym należy wykazać się znajomością słownictwa i umiejętnością rozumienia ze słuchu. Materiały konkursowe to 12 tematów zamieszczonych poniżej. 

Mateusz Szczęsnowski, uczeń kl. 3TB i zawodnik mszańskiego UKS Koryo odniósł kolejny spektakularny sukces sportowy.