Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Jeśli chcesz zapisać się w historii naszej szkoły i zostać autorem muralu, który w przyszłości ozdobi ścianę przy ul. Starowiejskiej 4, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Motywem przewodnim  konkursu jest  „ZSTI to MY”.

Wielkimi krokami zbliża się finał konkursu szkolnego "Klasa z Klasą". To już kolejna edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie klasy, która przez cały rok szkolny może służyć przykładem postaw uczniowskich i zaangażowania w życie szkoły. W tym szczególnym roku szkolnym, obfitującym w wiele ważnych wydarzeń, klasy i ich uczniowie mają możliwość wykazania się swoim zaangażowaniem i kreatywnością. Odbyło się wiele wydarzeń, konkursów, związanych z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, a udział w nich został nagrodzony przez komisje organizujące poszczególne wydarzenia. Przed nami jeszcze jedno wielkie wydarzenie związane z obchodzonym w tym roku jubileuszem 50-lecia powstania Zespołu Szkół Techniczno Informatycznych w Mszanie Dolnej. Kuluminacyjne obchody odbędą się 13 czerwca, ale już dziś odbywa się szereg konkursów i akcji mających na celu przygotowanie się do tego wydarzenia. Zachęcamy do udziału w tych konkursach, za które, klasy mogą dostać pukty w konkursie "Klasa z Klasą". Szczególnie punktowane będzie zaangażowanie i udział w jubileuszu 13 czerwca.

Przypominamy że nagrodą dla najlepszej klasy, oprócz oczywiście prestiżowego tytyłu "Klasy z Klasą", jest dowinansowanie przez Radę Rodziców, wycieczki szkolnej kwotą 1000 zł.

Klasa 3TB  wraz kolegami  i koleżankami z kl. 3TMB  i TR oraz opiekunami panią Pauliną Gocał, Moniką Bierowiec - Łysek i panem Jackiem Wiśniowskim  odwiedziła Dalmację – jest to rejon środkowej Chorwacji. Celem wycieczki było poznanie architektury tego rejonu.

W ZSTI w ramach przygotowań do jubileuszu szkoły trwają konkursy związane z jej historia i patronem.

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą przesłało do ZSTI podziękowania dla uczniów i nauczycieli za zaangażowanie i  wsparcie podopiecznych Towarzystwa.