Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września (poniedziałek) o godzinie 9:00 w sali sportowej ZSTI przy ul Starowiejskiej 4 - wszystkie klasy.

 

Informujemy, że trwa rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych (dla absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej) podania można składać w sekretariacie szkoły przy ulicy Matejki, tel. (18) 33 10 283.

 

 

Poniżej podajemy listę podręczników, które będą obowiązywały w klasach pierwszych od 1 września 2019 r. Informujemy również, że w pierwszym tygodniu nauki samorząd szkolny zorganizuje giełdę podręczników, podczas której uczniowie będą mogli wymienić się książkami.

Informujemy również, że wykaz podręczników do kształcenia w zawodach zostanie podany uczniom na pierwszych zajęciach we wrześniu.

 

Poniżej, na prośbę p. Anny Adamczyk-Czech, publikujemy sprostowanie dotyczące wydanej z okazji jubileuszu monografii Pół wieku historii Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej. Autorką projektu graficznego okładki jest w całości Justyna Kraus, uczennica kl. 3TR, a nie p. Anna Adamczyk-Czech (praca natomiast powstała pod jej nadzorem). Presja czasu, aby zdążyć z publikacją przed jubileuszem i fakt, że materiały były wysyłane z adresu mailowego p. Anny, spowodował, że wkradł się błąd i w wydawnictwie autorstwo przypisano p. Annie Adamczyk-Czech. Za pomyłkę zainteresowane strony przepraszamy.

Kilka minut po godz. 9 dla 850 uczniów ZSTI zabrzmiał ostatni dzwonek przed wakacyjną przerwą oznaczający oficjalne zakończenie roku szkolnego 2018/19, który z pewnością w historii szkoły zapisze się jako rok wielkich wydarzeń – w listopadzie świętowaną setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a niespełna tydzień temu odbyła się jubileuszowa Gala 50-lecia szkoły.