Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Po raz pierwszy Dzień Otwarty w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, zwany popularnie Gimnazjadą, odbył się w nowej formule jako Instaliada. Nie zmieniło się jednak ani zainteresowanie uczniów, ani liczba przygotowanych dla nich atrakcji.

W czwartkowe popołudnie uczniowie klas czwartych oficjalnie pożegnali się ze szkołą i chociaż czekają ich jeszcze egzaminy, będą do nich podchodzić już jako absolwenci.

Szkolne Koło "Caritas" organizuje kolejną akcję dla Afryki, tym razem jest to zbiórka okularów zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłoneczne. Oklulary mogą być używane, lecz w dobrym stanie - dla afrykańskich dzieci i dorosłych.

Na platformie e-learningowej w kursie "Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły" pojawił się siódmy  odcinek historii ZSTI. Quiz dostępny jest do końca miesiąca. Zachęcamy do zabawy uczniów i nauczycieli. Przypominamy, że zdobywane w ten sposób punkty będą liczone  zarówno indywidualnie, jak i dla całej klasy podczas finału konkursu "Klasa z klasą".

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości
oraz serdecznych spotkań w gronie rodzinnym

życzą

Dyrekcja i Pracownicy ZSTI w Mszanie Dolnej