Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Nie tylko znajomością architektury i zabytków Rzymu, ale i malarstwa, piosenki oraz kuchni włoskiej musieli wykazać się uczestnicy Dnia Kultury Włoskiej – INSTALIANO, który był jednym z przystanków w planowanej na przełomie stycznia i lutego podróżny do Rzymu. Honorowy patronat nad imprezą, która odbyła się w gościnnych progach restauracji Folwark Stara Winiarnia, objął Instytut Kultury Włoskiej w Krakowie.

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny na najbardziej pomysłowe sleeveface! Można w nim wygrać super nagrodę – markowy CZYTNIK E-BOOKÓW, a przy okazji mieć świetną zabawę!

W ZSTI na przełomie listopada i grudnia 2016 r. odbyła się zbiórka monet w ramach XVII edycji ogólnopolskiej akcji GÓRA GROSZA, w której gromadzi się fundusze na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w domach dziecka i różnych formach pieczy zastępczej.

10 stycznia nauczyciele, pracownicy i uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych kolędowali wspólnie w kościele parafialnym pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia w Mszanie Dolnej.

Z powodu ograniczeń szkolnego kalendarza w ZSTI święta zawsze rozpoczynają się kilka dni wcześniej. Ubrane choinki na korytarzach i w salach lekcyjnych, ćwiczący kolędy INSTALL BAND to znak, że Boże Narodzenie tuż tuż.