Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Klasa 1 Technikum Elektrycznego wraz z wychowawczynią Joanną Bała i panem Marcinem Stożkiem wybrała się w dniach 5 - 9 czerwca na wypoczynek w okolice Augustowa i Suwałk.

Kolejna wycieczka rowerowa dla uczniów ZSTI organizowana zawsze pod koniec roku szkolnego  tym  razem trasa wiodła  w kierunku Myślenic wzdłuż rzeki Raby, górę Chełm i do schroniska na Kudłaczach następnie  Obserwatorium Astronomiczne im. Tadeusza Banachiewicza zjazd do Węglówki i Mszana Dolna. 

Nietypowa lekcja wychowawcza odbyła się w kl. 1TB. Wychowawczyni Paulina Gocał zaprosiła jednego z rodziców, a tematem zajęć było bezpieczeństwo na drodze.

Klub Wolontariatu działający przy ZSTI pod opieką pedagog Moniki Bierowiec-Łysek aktywnie włączył się w organizację Pikniku Rodzinnego, który odbył się w parku miejskim w Mszanie Dolnej z okazji Dnia Dziecka.

Klasa 3 Technikum Elektrycznego wraz z wychowawcą panem Marcinem Stożkiem i panią Agnieszką Biel-Habieda w dniach 28 maja - 3 czerwca wybrali się na pełną słońca przygodę do Chorwacji.