Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Wielkopostna zbiórka dla Polaków z Gródka Jagiellońskiego koło Lwowa zakończyła się zebraniem i wysłaniem ponad 55 kg żywności (konserwy, makaron, ryż, kostki rosołowe, zupy w proszku, czekolada, wielkanocne słodycze, kawa, herbata) i środków czystości.

Ogromnym zainteresowanie cieszyła się sobotnia impreza charytatywna  „Gramy dla Ani!” zorganizowana w Szkole Podstawowej nr 1, z której dochód został przeznaczony na kosztowne leczenie Ani Wacławik z Mszany Dolnej.

20 marca uczniowie 2 reklamy i kilka osób z innych klas spędzili dzień z kulturą wysoką.  Zaczęli od Teatru im. Słowackiego, gdzie obejrzeli  współczesną wersję „Wyzwolenia” Stanisława Wyspiańskiego.

Przypominamy, że 27 marca (w środę) na czwartej lekcji odbędzie się szkolny konkurs języka angielskiego – w budynku przy ul. Starowiejskiej w sali nr 12, a w budynku przy ul. Matejki w sali nr 209. Zapraszamy!

Na platformie e-learningowej w kursie "Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły" pojawił się szósty  odcinek historii ZSTI. Od niedzieli do końca tygodnia dostępny jest quiz. Zachęcamy do zabawy uczniów i nauczycieli. Przypominamy, że zdobywane w ten sposób punkty będą liczone  zarówno indywidualnie, jak i dla całej klasy podczas finału konkursu "Klasa z klasą"