Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Na III miejscu zakończyła rywalizacje drużyna ZSTI  w mistrzostwach powiatu limanowskiego w szachach. Mimo braku jednego  z najlepszych szachistów Mateusza Domina z  klasy informatycznej, który przeniósł się do innej szkoły i znacznie osłabił skład naszej reprezentacji  drużyna dzielnie walczyła i stanęła na podium.

Zapraszamy do udziału w turnieju piłki siatkowej o puchar Dyrektora ZSTI. Szczegóły na plakatach i facebooku ZSTI.

Za nami etap szkolny konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy", organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy. Konkurs jest jednym z kilku przedsięwzięć w ramach programu "Kultura Bezpieczeństwa", w którym nasza szkoła uczestniczy już od kilku lat. Podczas etapu regionalnego, który odbędzie się 12 grudnia, naszą szkołę będzie reprezentować Julia Mucha oraz Tomasz Wydra - uczniowie trzeciej i drugiej klasy Technikum Budowlanego. Zwycięzcom etapu szkolnego gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach konkursu.

1 grudnia jest obchodzony Światowy Dzień AIDS. Z tej okazji, jak co roku, w ZSTI będzie miała miejsce akcja informacyjna mająca na celu przede wszystkim profilaktykę. W poniedziałek, 3 grudnia odbędzie się szkolny konkurs wiedzy o AIDS. Z każdej klasy może uczestniczyć 2 uczniów. Zgłoszenia przyjmuj pani pedagog Monika Bierowiec-Łysek i pani Ewa Diduszko. Materiały można odebrać u pani pedagog Elżbiety Łyżnickiej w budynku przy ul. Leśnej.

Po raz drugi społeczność ZSTI miała okazję spotkać się z Rafałem Szumcem – paraolimpijczykiem, który wielokrotnie udowodnił, że niemożliwe staje się możliwe, a o swoje marzenia zawsze należy walczyć do końca.