Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Uczniowie klas budowlanych wraz z opiekunem koła przedmiotowego „Budowlani ZSTI” p. Grzegorzem Lekkim, przystąpili do konkursu tematycznego „ Odmaluj swoją starą klasę”. Organizatorem ogólnopolskiego konkursu jest firma Hardy Working  Tools. Jest to potentat na rynku artykułów malarskich i narzędzi do robót wykończeniowych. 

Już jutro 22 uczniów ZSTI będzie mogło sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” Do konkursowych zmagań uczestników przygotowała Elżbieta Sowa i Iwona Rusnak.

W piątek, 16 marca w ZSTI odbędzie się Dzień Kultury Irlandzkiej. Data nie została wybrana przypadkowo, bowiem w sobotę 17 marca przypada Dzień Św. Patryka – irlandzkie święto narodowe i religijne. Nauczyciele języka angielskiego przygotowali na ten dzień szereg atrakcji.

Za kilka miesięcy czeka was kolejny życiowy wybór dotyczący kariery zawodowej. Aby ułatwić wam to zadanie, poniżej publikujemy dni otwarte krakowskich uczelni.

Praca Bartłomieja Orła, poświęcona postaci Józefa Piłsudskiego,  zyskała ogromne uznanie jurorów Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg”  i zajęła zaszczytne III miejsce, pokonując ponad 20 tys. innych prac nadesłanych z całej Polski.