• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Odbiór świadectw ukończenia szkoły

Informujemy, że odbiór świadectw ukończenia szkoły przez uczniów klas czwartych technikum będzie możliwy dnia 30. kwietnia 2021 r. między godz. 9.00 a 11.00 wg poniższego harmonogramu.

Klasa 4TB - budynek przy ul. Matejki, sala 204, wejście od strony "strażnicy"

Klasa 4TR - budynek przy ul. Matejki, "kawiarenka", wejście od ul. Matejki

Klasa 4TEM - budynek przy ul. Starowiejskiej, sala P1, wejście główne

Klasa 4TIa - budynek przy ul. Starowiejskiej, sala 116, wejście od sali gimnastycznej od strony przystanku busów

Klasa 4TIb - budynek przy ul. Starowiejskiej, sala 11, wejście od strony parkingu wewnętrznego

 

Prosimy o przestrzeganie zasad dystansu społecznego. Szczegółowe informacje przekażą wychowawcy klas.

Maraton Biblijny w ZSTI

Biblijnej tradycji stało się zadość: nawet zdalny tryb nauczania nie przeszkodził nam w tegorocznym Maratonie Biblijnym, który zorganizowaliśmy na platformie bbb 21 kwietnia w ramach XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego. Zgodnie z programem Piątego Narodowego Czytania Pisma Św. lekturą tego dnia stała się Ewangelia św.Marka.

Zmiany w funkcjonowaniu szkoły od 26. kwietnia 2021 r.

Informujemy, że w związku z ogłoszonym przez Ministra Edukacji i Nauki rozporządzeniem w sprawie ograniczenia funkcjonowania szkół, od poniedziałku 26. kwietnia 2021 r.  wprowadza się następujące zmiany w naszej szkole:

  • uczniowie uczą się wg e-Planu (od 26. kwietnia 2021)
  • wybrane zajęcia praktyczne odbywają się stacjonarnie w szkole
  • uczniowie wszystkich klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, będą odbywać zajęcia praktyczne u pracodawców, o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu

Podziękowania z Ukrainy

Pamiętacie „Sztamę Mszan”? Z Ukrainy nadeszły podziękowania za naszą wielkopostną akcję pomocy, wraz z wzruszającymi zdjęciami obdarowanych Rodaków. Dzięki włączeniu się grupy ze Śląska, nasza tegoroczna pomoc była naprawdę znacząca – do Gródka Jagiellońskiego powędrowała łącznie blisko tona żywności i środków czystości.

Zapraszamy do udziału w maratonie biblijnym

Jak co roku włączamy w Narodowe Czytanie Pisma Świętego w ramach Tygodnia Biblijnego – w tym roku oczywiście wyłącznie w formie zdalnej. W naszej Szkole mały maraton biblijny rozpocznie się o godz. 10.45 w najbliższą środę 21. kwietnia. Spotkamy się na platformie Big Blue Button i przeczytamy wspólnie Ewangelię świętego Marka. Osoby, które chciałyby przeczytać rozdział lud dwa, proszone są o skontaktowanie się do poniedziałku z panią Kingą Antosz lub panią Urszulą Antosz-Rekucką. Zapraszamy wszystkich do wspólnej lektury!

a