• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Mistrzostwa ZSTI w piłce nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły.

"Turbolandekunde" - znamy wyniki etapu szkolnego konkursu językowego

W piątek, 10 marca odbył się etap szkolny konkursu "Turbolandekunde - Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego". Uczennice kl. 1TR: Oliwia Kuś, Julia Świerk oraz Klaudia Nawieśniak zakwalifikowały się do drugiego etapu.

ZSTI na Wojskowych Targach w Limanowej

W dniach 17-18 marca w Limanowej odbyły się pierwsze Wojskowe Targi Służby i  Pracy. Impreza odbyła się pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Dowództwa Wojsk Terytorialnych. Przed Limanowskim Domem Kultury rozlokowały się stanowiska promocyjne wojsk terytorialnych i lądowych. Żołnierze z zaangażowaniem i życzliwością opowiadali zwiedzającym o swojej służbie, umożliwiali zapoznanie się ze sprzętem.

Kolejni spawacze z dodatkowymi kwalifikacjami

Kolejnych 90 spawaczy z klas technikum spawalnictwa zdobyło dodatkowe umiejętności podczas 12 kursów spawanie różnymi metodami, a 40 doskonaliło swoje umiejętności cięcia podczas 8 kursów. Wszystkie kursy są realizowanych w ramach projektu unijnego pod auspicjami Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, z którym ZSTI współpracuje już od wielu lat, a prowadzą je doświadczeni nauczyciele - Dariusz Dudzik i Michał Ślósarz.

Zapraszamy na turniej matematyczny

W środę, 15 marca o godz. 11.40 w sali P1 odbędzie się turniej matematyczny. Nauczyciele matematyki z ZSTI zapraszają jedną 3-osobową drużynę z  każdej klasy.