Prestiżowe wyróżnienie Caritas dla katechetki z ZSTI

Urszula Antosz-Rekucka – katechetka i opiekunka Szkolnego Koła Caritas w ZSTI znalazła się w gronie osób wyróżnionych przez Caritas Polska. Uroczysta gala Ubi Caritas, podczas której uhonorowano osoby i instytucje dające szczególne świadectwo miłosierdzia poprzez pomoc w codziennej służbie na rzecz ubogich i potrzebujących, odbyła się 26 września w Warszawie.

Zbiórka krwi

Integracja na Lubogoszczy

W ubiegłą środę na swoją pierwszą, integracyjną wycieczkę wybrała się klasa 1TB wraz z wychowawcą Iwoną Płachytką oraz wuefistami Janem Nawieśniakem i Michałem Mielnikiewiczem. Korzystając z babiego, a nawet jeszcze upalnego lata, za cel obrała sobie pobliską Bazę Lubogoszcz. 

Matematyka w obiektywie - zapraszamy do udziału konkursie

Matematyka w sztuce, zjawiskach przyrodniczych i fizycznych to temat kolejnej edycji międzynarodowego projektu Matematyka w obiektywie. Termin zgłoszenia prac konkursowych upływa 1 listopada. Zainteresowani mogą zgłaszać się do nauczycieli matematyki w ZSTI.

Informatycy na szlaku

W ZSTI początek roku szkolnego to już tradycyjnie czas wycieczek integracyjnych klas pierwszych. Jako pierwsza na szlak wyruszyła kl. 1TIb z wychowawczynią Grabrielą Sułkowską i nauczycielem wf – Michałem Mielnikiewiczem.