Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W tym roku wszystko jest inaczej. Ze względu na panującego wirusa, większość z nas nie opuszcza swoich domów. Jednak Wielkanoc to głęboka tradycja, zakorzeniona w nas, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Każdy pamięta o zwyczajach, które wyniósł z domu.
I mimo, że nie mamy lekcji w szkole, to uczniowie realizują treści zawarte w rozkładach poszczególnych przedmiotów. I tak uczniowie klas pierwszych w ramach zajęć z plastyki i sztuki pop-art zrealizowali ćwiczenie, gdzie mieli ozdobę wielkanocną przedstawić w nurcie XX wiecznego kierunku. Powstały również kartki wielkanocne, pisanki i ozdoby wielkanocne w ramach tematów z komunikacji wizualnej w klasach reklamy.
Zapraszamy do obejrzenia wybranych prac naszych uczniów w galerii:
 

 

 

Alleluja, Alleluja! Wesoły nam dziś dzień nastał, Chrystus bowiem zmartwychwstał!
Radujcie się więc i z ufnością patrzcie w przyszłość

  Wesołych Świąt

życzą Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie
Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych
w Mszanie Dolnej

 

 

 

 

 

Zgodnie z informacją Dyrektora CKE w sprawie matury próbnej http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/20200324%20Proba%20EM.pdf Informuję że w ZSTI w Mszanie Dolnej próbna matura na poziomie podstawowym odbędzie się zgodnie z harmonogramem CKE, tj.

  • czwartek (2.04) – język polski
  • piątek (3.04) – matematyka
  • poniedziałek (6.04) – języki obce

 

Matura zdawana w zakresie rozszerzonym:

  • wtorek, środa (7-8.04)

 

Uczniowie klas maturalnych przystępujący do matury próbnej w danym dniu pobierają ze strony https://www.cke.gov.pl/ arkusze z zadaniami, następnie jeżeli mają możliwość – drukują arkusz, w przeciwnym razie przygotowują papier formatu A4, na którym będą zapisywać rozwiązania zadań maturalnych. Przygotowują przybory i materiały pomocnicze zgodnie z komunikatem dyrektora CKE (tablice, kalkulatory, itp.). Rozwiązują zadania w czasie przewidzianym w arkuszu. Po zakończeniu pracy skany lub zdjęcia przesyłają nauczycielom jako „Zadanie” poprzez platformę e-learningową – kursy „Przygotowanie do matury…

 

Życzymy POWODZENIA!!!

 

 

 

Witajcie kochani Czytelnicy!

Jeśli stęskniliście się za swoją biblioteką szkolną, to chcemy Was uspokoić, że biblioteka nie zawiesiła swojej działalności, choć działa w nowej, znanej Wam już od jakiegoś czasu, rzeczywistości. Na NOWEJ platformie e-learningowej został utworzony kurs: Biblioteka szkolna. Będziemy tam umieszczać propozycje lektur, filmów, audiobooków, ebooków oraz inne przydatne informacje. Jesteśmy tam również dostępne w formie czatu. Jeśli będziemy mogły być w czymś pomocne - jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Wasze bibliotekarki: Agata Górka i Barbara Pawłowska


 

W związku z potrzebą rozłożenia ruchu sieciowego informujemy, że kursy klas 3TB, 3TE, 3TIa, 3TIb i 3TR zostały w dniu dzisiejszym przeniesione na nową plarformę e-learningową.

Proszę wszystkich uczniów i nauczycieli uczących w tych klasach o założenie kont i pracę na na nowej platformie.