Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Z nieukrywaną radością i dumą informujemy, że grupa projektowa  z naszej szkoły, która uczestniczyła w kolejnej edycji ogólnopolskiego projektu Instytutu Dialogu Międzykulturowego JPII  „Oblicza dialogu. Młody Asyż” znalazła się na  I miejscu, i to z wyróżnieniem, w skali całego kraju!.

W związku z przetargiem nieograniczonym na zadanie o nazwie: „Dostawa i dystrybucja gazu do budynków Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej" w dniu 28.05.2019 r. Zamawiający w dniu 29.05.2019 r. dokonał modyfikacji treści SIWZ Szczegółowe informacje o przedmiocie zamówienia oraz specyfikacja istotnych warunków zamówienia dostępne w Księgowości Szkoły oraz w zamieszczonych na stronie załącznikach pod tym linkiem.

 

W związku z przetargiem nieograniczonym na zadanie o nazwie: „Dostawa i dystrybucja gazu do budynków Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej" w dniu 28.05.2019 r. Zamawiający udzielił odpowiedzi na zapytania w sprawie SIWZ, dokonał modyfikacji treści SIWZ oraz przedłużył termin składania i otwarcia ofert do dnia: 2019-06-03.

Szczegóły ogłoszenia pod tym linkiem:

Jeśli chcesz zapisać się w historii naszej szkoły i zostać autorem muralu, który w przyszłości ozdobi ścianę przy ul. Starowiejskiej 4, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Motywem przewodnim  konkursu jest  „ZSTI to MY”.

Wielkimi krokami zbliża się finał konkursu szkolnego "Klasa z Klasą". To już kolejna edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie klasy, która przez cały rok szkolny może służyć przykładem postaw uczniowskich i zaangażowania w życie szkoły. W tym szczególnym roku szkolnym, obfitującym w wiele ważnych wydarzeń, klasy i ich uczniowie mają możliwość wykazania się swoim zaangażowaniem i kreatywnością. Odbyło się wiele wydarzeń, konkursów, związanych z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, a udział w nich został nagrodzony przez komisje organizujące poszczególne wydarzenia. Przed nami jeszcze jedno wielkie wydarzenie związane z obchodzonym w tym roku jubileuszem 50-lecia powstania Zespołu Szkół Techniczno Informatycznych w Mszanie Dolnej. Kuluminacyjne obchody odbędą się 13 czerwca, ale już dziś odbywa się szereg konkursów i akcji mających na celu przygotowanie się do tego wydarzenia. Zachęcamy do udziału w tych konkursach, za które, klasy mogą dostać pukty w konkursie "Klasa z Klasą". Szczególnie punktowane będzie zaangażowanie i udział w jubileuszu 13 czerwca.

Przypominamy że nagrodą dla najlepszej klasy, oprócz oczywiście prestiżowego tytyłu "Klasy z Klasą", jest dowinansowanie przez Radę Rodziców, wycieczki szkolnej kwotą 1000 zł.