• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Paczka dla bezdomniaczka wypełniona po brzegi

 W ZSTI dobiegła właśnie końca trzecia jesienna zbiórka na rzecz zwierząt, którymi przez cały rok opiekuje się Limanowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Amicus Vitae”.  Dzięki Waszej niesamowitej hojności zebraliśmy w tym roku ponad 220 kg karmy (165 kg suchej karmy i 56 kg karmy w puszkach), 7 dużych kocy, 6 małych kocyków, 4 nowe, grube narzuty, które można wykorzystać jako legowiska albo ocieplacze, 3 podwójne miski, 6 smyczy, 2 nowe legowiska, 5 kompletów zabawek-gryzaków, 1 ciepłe psie ubranko oraz naturalne gryzaki dla psów. 

Bo piękno na to jest, by zachwycało - zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym

                                 „Bo piękno na to jest, by zachwycało…..”

C.K.Norwid, Promethidion

W związku z hasłem tegorocznej edycji projektu „Oblicza dialogu”:  „Pan wszelkiego stworzenia. Obraz natury w  kulturach i religiach” oraz Rokiem Norwidowskim, ogłaszamy konkurs fotograficzny na zdjęcie przedstawiające piękno przyrody. Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów szkoły, nie tylko uczestników projektu. Aby wziąć w nim udział, należy wykonać 1- 4 fotografie ilustrujące hasło przewodnie konkursu: mogą to być pejzaże, zdjęcia roślin, zwierząt, ludzi wśród natury – i wysłać na adres konkurspiekno@gmail.com wraz z informacją, co przedstawia fotografia, gdzie i kiedy została wykonana oraz oświadczeniem, że jest się autorką/rem zdjęć. Termin nadsyłania prac to koniec grudnia br. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe!

Sala językowa po liftingu

Sala językowa 114 w budynku przy ul. Starowiejskiej zyskała nowy look. A wszystko za sprawą uczniów z kl. 2TB, którzy w ramach pracowni zawodowej  doskonali swoje umiejętności pod czujnym okiem instruktora – p. Pauliny Gocał.

Zwolnieni z Teorii - zapraszamy wolontariuszy do udziału w wyjątkowym projekcie

Jeśli masz wiele energii i nie wiesz, jak ją spożytkować, jeśli chciałbyś zrobić coś dla innych i nie wiesz jak, lubisz się angażować i działasz z pasją, mamy dla Ciebie propozycję – weź udział w projekcie „Zwolnieni z Teorii”. Zapraszamy na spotkanie informacyjne w poniedziałek 8 listopada na 3 lekcji w auli.

Uczniowie reklamy w poszukiwaniu historii

Ostatni wtorek października uczniowie klas reklamy uczestniczyli w wycieczce do Pszczyny i Oświęcimia, gdzie mieli okazję poznać niezwykłe bogactwo historyczne regionu.