Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

 

Ponad setka uczniów z pięciu czwartych klas ZSTI w sobotę bawiła się na balu studniówkowym w mszańskiej restauracji „Foksal”. Tym samym oficjalnie rozpoczęto odliczanie stu dni do matury.

Dzięki weekendowej akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku baza Fundacji DKMS poszerzyła się o 638 nowych osób, część z nich stanowią uczniowie i pracownicy ZSTI.

W czwartkowe przedpołudnie już po raz dziewiąty na gościnnej scenie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych wystąpiło 5 zespołów  – wokalistów i instrumentalistów, by uczcić trwający jeszcze okres kolędowania. Wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek odbyło się w ramach Koncertu Noworocznego.

Uwaga, w czwartek 31 stycznia odbędzie się etap szkolny konkursu j.angielskiego i niemieckiego DUET, w budynku przy ul. Starowiejskiej o godz. 11.30 (zainteresowani proszeni są o przyjście przed pokój nauczycielski), a w budynku przy ul. Mateji - o godz. 12.30  (zainteresowani proszeni są o przyjście przed pokój nauczycielski). Zapraszamy!

Piaszczyste plaże Costa Brava, hiszpańskie słońce i zabytki Barcelony – pod takim znakiem upłynął drugi tydzień ferii zimowych 80-osobowej grupie uczniów i nauczycieli z ZSTI.