Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W ubiegły poniedziałek (28.05.2018) w Laskowej  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w siatkówce plażowej szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała tylko męska reprezentacja w składzie Michał Nadkański/Przemysław Cieniawski. Przypomnijmy, że ta para zdobyła kwalifikację na turniej powiatowy wygrywając bezapelacyjnie szkolną rywalizację. Podczas zawodów o Puchar Dyrektora ZSTI w siatkówce plażowej okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie mecze bez straty seta. Na szczeblu powiatowym było zdecydowanie trudniej. Mimo wszystko Nadkański/Cieniawski zaczęli turniej wyśmienicie i pierwszą fazę zmagań przeszli bez porażki meldując się w półfinale imprezy. Po bardzo wyrównanym meczu w półfinale i przegranym minimalnie tie-breku został im tylko pojedynek o trzecie miejsce. Tam już nie dali żadnych szans rywalom i stanęli na podium tej imprezy. Serdecznie gratulujemy dobrego wyniku Naszym kolegom. 

 

Znamy już zwycięzców szkolnego konkursu językowego. Uczniowie biorący udział w konkursie mogli się wykazać znajomością języka angielskiego, rozwiązując test pisemny, sprawdzający znajomość słownictwa, struktur gramatycznych oraz sprawność w odbiorze tekstu słuchanego.

Uczniowie klas budowlanych i koła przedmiotowego „Budowlani ZSTI” liczą na wsparcie i pomoc w walce o nagrodę publiczności. Ogólnopolski konkurs „ Odmaluj swoją starą klasę” jest już na ukończeniu. Prace malarskie zostały wykonane. Dokumentacja filmowa i zdjęciowa została wysłana a jury konkursu wybiera najciekawszą pracę. Do wygrania jest również nagroda publiczności dla szkoły która, dostanie najwięcej polubień pod zdjęciami jej prac, na facebookowej  stronie organizatora konkursu. A  jest nim Hardy Working Tools. Prosimy o polubienie prac uczniów ZSTI. Głosować można do środy 30 maja 2018 roku do godziny 12.00.

Pięć majowych dni klasa 3TEM wraz z opiekunami: Marcinem Stożek i Michałem Ślósarzem spędziła odkrywając piekno przyrody Słowackiego Raju.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuje się, iż:

1) Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, 34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, telefon: 18 33 19 040.

2) Szkoła wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Osobowych – Konrad Osiniak, z którym można skontaktować się poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych lub danych dziecka