Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Hucznie i folk-rockowo obchodzono w ZSTI „andrzejki”. Na gościnnej scenie wystąpił jeden z bardziej znanych absolwentów - Bogusław Nawara ze swoim zespołem „Gooroleska”. Na kartach historii szkoły zapisał się jako pierwszy lider słynnego „InstalBandu” -  absolwent „budowlanki”, artystyczna dusza, żywiołowy muzyk, człowiek wielu pasji i talentów. O jego sentymencie do szkoły świadczy nie tylko wiele ciepłych słów, które padło podczas koncertu, ale i brawurowo wykonane „Sto lat” dla dyrektora Andrzeja Dębskiego z okazji imienin.

Grupa dziesięciu mechaników z kl. 4TM zdała egzamin i zdobyła dodatkowe umiejętności spawalnicze. Kurs, prowadzony przez nauczyciela przedmiotów mechanicznych w ZSTI – p. Andrzeja Figurę, odbywał się w ramach zajęć dodatkowych.Wiele wysiłku i zaangażowania w część praktyczą kursu włożyli także instruktorzy praktycznej nauki zawodu - Dariusz Dudzik i Michał Ślósarz.

Łukasz Filas, Michał Mach  (kl. 1TI)  i Aleksandra Chlebicka (kl.1TR) będą reprezentować ZSTI podczas etapu rejonowego konkursu wiedzy na temat HIV i AIDS organizowanego przesz Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Limanowej. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawuje starosta limanowski Jan Puchała.

Klasa III SZ jako jedna z ostatnich włączyła się aktywnie w akcję „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”, w którym uczestniczy szkoła.

Uczniowie kl. 4TM uczestniczyli w wizycie technologicznej w krakowskiej firmie CFB,  z którą współpracuje szkoła.