Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W Dniu Budowlańca wszystkim naszym uczniom, którzy zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu budownictwa, zarówno w technikum, jak i szkole branżowej, jak również nauczycielom, absolwentom i osobom związanym z szeroko rozumianym rynkiem budownictwa, życzymy wszelkiej pomyślności, zdanych egzaminów, samych sukcesów zawodowych i osobistych oraz zadowolenia z tego co robicie!

Zaproszenie na spotkanie Klubu elektronika.

Wszysykich zainteresowanych elektroniką zapraszamy na spotkanie Klubu Elektronika, które odbędzie się w czwartek, 26. września, o godz. 15.15 w sali 39.

Elektronika - to dziedzina techniki i nauki zajmująca się obwodami elektrycznymi zawierającymi, obok elementów elektronicznych biernych, elementy aktywne takie jak lampy próżniowe, tranzystory i diody. W obwodach takich można wzmacniać słabe sygnały dzięki nieliniowym charakterystykom elementów czynnych (i ich możliwościom sterowania przepływem elektronów). Podobnie możliwość pracy urządzeń jako przełączniki pozwala na przetwarzanie sygnałów cyfrowych.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY MAJESTRKOWANIEM I BUDOWĄ WŁASNYCH UKŁADÓW ELEKTRONICZNYCH PRZYJDŹ NA SPOTKANIE !

 

 

Uczniowie klasy drugiej technikum budowlanego mieli okazję wziąć udział w zajęciach przeprowadzonych przez doświadczonych szkoleniowców z firmy Blachotrapez, która od października 2018 roku jest partnerem ZSTI.

Spoglądającym ze szkolnych okien oczom ukazuje się szczyt Lubogoszczy. To właśnie on został obrany jako pierwszy cel wycieczki integracyjnej. Klasa 1 TBp wraz z wychowawcą p. Grzegorzem Lekkim postanowiła zdobyć szczyt Lubogoszczy, a następnie udać się do  Bazy Wypoczynkowej w Kasince Małej. Tam biorąc udział w grach sportowych, logicznych i zręcznościowych przyszli budowlańcy mogli poznawać się, zawierać znajomości i przyjaźnie klasowe. W drugim dniu wycieczki, po śniadaniu odbył się pierwszy turniej tenisa stołowego, a pierwszym klasowym mistrzem w tej konkurencji został Konrad Zapała. W drodze powrotnej do Msznay, już powstały plany następnych wycieczek.

Informujemy, że na terenie szkoły można uzyskać dostęp do sieci internet poprzez szkolną sieć HotSpot. Aby uzyskać możliwość korzystania z usługi należy złożyć wniosek o utworzenie konta identyfikującego użytkownika, Wypełniony wniosek należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wniosek o utworzenie konta należy wysłać z adresu e-mail, który został zdefiniowany w dzienniku elektronicznym.

Regulamin sieci HotSpot w ZSTI