• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Integracja na Pojezierzu Drawskim

Po raz pierwszy od zluzowania obostrzeń związanych z pandemią pan Marcin Stożek - wychowawca klasy 3TE zorganizował klasowy wyjazd integracyjny na Pojezierze Drawskie. Do pomocy i współpracy zostali zaangażowani pani Agnieszka Biel-Habieda oraz pan Marcin Habieda. Ideą wyjazdu było wspólne spotkanie się uczniów po kilku miesiącach zdalnego nauczania, jak również złapanie oddechu przed trudnym końcem roku szkolnego, uspokojenie nerwów oraz wykorzystanie trochę ruchu i świeżego powietrza.

Organizacja pracy szkoły od 17. maja 2021 r.

Przypominamy, że od poniedziałku 17. maja 2021 r. obowiązuje nowy podział godzin, a szkoła zaczyna pracę w systemie hybrydowym. W związku z tym proszę wszystkich uczniów o zapoznanie się z wytycznymi związanymi z przestrzeganiem zasad sanitarnych na terenie szkoły.

ZSTI wystawia się online na tragach edukacyjnych

ZSTI już po raz kolejny będzie brać udział w największych targach edukacyjnych w Małopolsce. Będzie prezentować dwa zawody – technik reklamy oraz technik spawalnictwa będący najmłodszym kierunkiem nauczanym w szkole, który powstał  w ramach eksperymentu edukacyjnego.  Ze względu na ograniczenia pandemiczne tradycyjny udział jest niemożliwy, dlatego wystawcy będą się reklamować online.

Organizacja pracy szkoły od 7. maja 2021 r.

Informujemy, że od piątku 7. maja 2021 r. do piątku 14. maja 2021 r.  nauczanie odbywa się wg obecnego rozkładu zajęć „na żółto” (zakładka e-Plan od 26 kwietnia 2021). Od poniedziałku 17. maja 2021  będzie obowiązywał nowy rozkład zajęć (wkrótce pojawi się zakładka e-Plan od 17. maja 2021), a szkoła zacznie pracę w systemie hybrydowym (50%/50%).

W związku z tym informujemy, że:

  • w pierwszym tygodniu nauczania hybrydowego, tj. od 17 – 21 maja zajęcia stacjonarne w szkole będą miały następujące klasy: 1TSE, 1TR, 1TIa, 2TR, 2TRp, 2TE, 2TEp, 2TB, 3TE, 3TI, 3TR, 1SBa, 2SB, 2SBp, 2SBa, 3SB, 3SBa - pozostałe klasy uczą się w sposób zdalny
  • w drugim tygodniu nauczania hybrydowego, tj. od 24 – 28 maja zajęcia stacjonarne w szkole będą miały następujące klasy:1TIb, 1TB, 2TBp, 2TIp, 2TI, 2TS, 2TSp, 3TB, 3TS, 1SBb, 2SB, 2SBp, 2Bap, 2Bbp, 3SB, 3SBb - pozostałe klasy uczą się w sposób zdalny

 

Maturzyści pożegnali się ze szkołą

Już drugi rocznik abiturientów pożegnał się ze szkołą w niecodzienny sposób, wymuszony przez warunki reżimu sanitarnego. Mimo, iż z powodu ograniczeń, społeczność szkolna nie mogła pożegnać starszych kolegów w tradycyjny sposób, to i tak był czas na podsumowanie osiągnięć. Jak zwykle przy takiej okazji, nie obyło się bez wielu ciepłych słów i wzruszeń.