• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Konkursu „Elllo” rozstrzygnięty

W ZSTI odbył się drugi w tym roku szkolnym konkurs języka angielskiego zatytułowany „Ello”. Konkursowe zmagania cieszyły, jak zwykle, ogromnym zainteresowaniem. 38 uczniów z wszystkich klas technikum musiało wykazać się znajomością słownictwo i rozumienia tekstów słuchanych na poziomie zaawansowanym o bardzo różnorodnej tematyce. Organizatorem konkursu i autorem testu była p. Urszula Kotarba, nauczyciel j. angielskiego w ZSTI. Poniżej prezentujemy wyniku:

Reklama na targach foto expo

Grupa blisko 50 osób z klasy 1 i 2 technikum reklamy wzięła udział w targach fotograficznych EXPOzycja w Krakowie. Jest to największe wydarzenie branży foto-wideo w Małopolskie, w którym uczestniczą co roku tysiące mieszkańców Krakowa i okolic oraz sąsiednich województw.

Maturzyści na #jobicon w Krakowie

Tegoroczni maturzyści wzięli udział w Festiwalu Pracy #jobicon, który odbył się w TAURON Arena Kraków, w trakcie którego mogli porozmawiać z pracodawcami, posłuchać wartościowych wykładów, skonsultować swoje CV, zrobić profesjonalne zdjęcia oraz wziąć udział w symulacji rozmowy o pracę.

Wiosenny turniej piłki siatkowej

Victoria z Chile zakończyła pobyt w Polsce

Decyzją AFS Victoria Orellana z przyczyn osobistych zakończyła program wymiany w Polsce, a tym samym pobyt w Mszanie Dolnej oraz naukę w ZSTI. Victoria wróciła do Chile. Zapamiętamy ją  jako miłą, ciekawą świata,  zdolną dziewczynkę, która z drugiego końca świata, z 8 milionowego Santiago przybyła do maleńkiej Mszany, by uczyć się naszego języka. Victoria odniosła sukces, pieknie mówi i piszew języku polskim. Poniżej umieszczam napisany przez nią  list.