Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040, fax. (18) 33 10 198

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W tym roku mimo przeziębień i niezbyt zachęcającej do biegania pogody udało się wystawić  reprezentację ZSTI Mszana Dolna na jedne z trudniejszych zawodów międzyszkolnych. Sztafetowe biegi przełajowe 10 x 1500m odbyły się w Limanowej w sąsiedztwie szpitala oraz bulwarów. 

Uczniowie kl. 1TB wraz z ponad tysiącem naukowców i dwoma tysiącami studentów z 250 kół naukowych uczestniczyli w wielkim festiwalu nauki, jakim była Małopolską Noc Naukowców.

W ZSTI trwa sezon wycieczek. Ostatnią środę września przyszli specjaliści od reklamy z kl. 2TR i informatycy z kl. 3TI spędzili w Krakowie.

Za nami pierwsze zawody lekkoatletyczne, które odbyły się 28.09.2017 na stadionie im. Jana Ciszewskiego w Mszanie Dolnej. Lekkoatletom tym razem dopisała piękna słoneczna pogoda, której we wrześniu niestety zabrakło aby lepiej się przygotować .  Wystartowały reprezentacje prawie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu limanowskiego. Po pierwszej edycji reprezentacja ZSTI chłopców zajmuje 4 miejsce (889 pkt) natomiast dziewcząt 6 miejsce (740 pkt). Druga edycja rozegrana zostanie na wiosnę. Suma pkt zadecyduje o ostatecznym miejscu .