Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Jeśli chcesz poszerzyć zakres słownictwa z języka angielskiego, zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie idiomów. Zgłoszenia przyjmuje p. Urszula Kotarba i p. Agnieszka Biel-Habieda. Do końca tygodnia można odbierać przygotowane materiały. Konkurs będzie miał formę testu pisemnego i odbędzie się w środę, 5 kwietnia o godz. 12.30.

14 marca odbędą się dwa konkursy matematyczne: I Szkolny Konkurs  Łamigłówek i konkurs klasowy „Rozwijamy liczbę pi”.

W ZSTI świętowano Dzień Kobiet. Uroczystość połączono z obchodami Dnia Mężczyzny. Były kwiaty, życzenia i… specjalne wydanie Teleexpresu.

W czwartek 9 marca, informatycy z klas 3 i 4 TI wzięli udział w zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Biznesu w Nowym Sączu widowisku pt. „Potęga Informatyki”.

Potęga Informatyki to widowisko multimedialne, w którym świat realny połączył się z wirtualnym. Na oczach widzów informatyka zdominowała rzeczywistość. Każdy uczestnik wydarzenia stał się częścią wirtualnego świata, jego integralnym elementem. Przy pomocy doskonałej muzyki, robotów, animacji, filmów, laserów i efektów świetlnych prelegenci odkryli możliwości nowych narzędzi informatycznych oraz pokazali nowoczesne urządzenia - a wszystko po to, by każdy uczestnik poczuł Potęgę Informatyki!

Uczniowie kl. 2TM uczestniczyli w wycieczce technologicznej, której organizatorami byli nauczyciele przedmiotów zawodowych – Andrzej Figura i Bogdan Ślósarz.