Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Dwa dni wcześniej, bo już 12 października w ZSTI świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku, nie obyło się bez nagród, kwiatów, życzeń. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Artur Krzak -  dyrektor Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym.

W środę, 25 października w ZSTI odbędzie się niecodzienna akcja – „Pomaluj się dla św. Antoniego”. Uczennice będą malowały paznokcie innym uczennicom.

Chciałbyś poznać nowe trendy w projektowaniu, nowe technologie lub chciałbyś przyszłości studiować architekturę dołącz do Klubu Młodego Architekta.

W dniach od 6 – 8 października strzelcy z Obwodu Małopolskiego wzięli udział w pierwszym ćwiczeniu taktyczno – specjalnym pk. „MECH – 17”, które odbyły się na terenie ZSTI w Mszanie Dolnej, gdzie mieści się ZS Strzelec Js2404 Mszana Dolna.

Uczeń kl. 2 TE ZSTI Mszana Dolna, na co dzień trenuje w klubie „Luboń” Skomielna Biała. Dwukrotnie zdobył tytuł mistrza powiatu limanowskiego, w ubiegłym roku miejsce V w województwie.  06.10.2017 w Myślenicach na Zarabiu zdobył brązowy medal mistrzostw województwa małopolskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.