• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Koło „Caritas” podsumowuje pierwszą tegoroczną akcję i planuje kolejną

W ramach przeżywanego w październiku Tygodnia Misyjnego wolontariusze Szkolnego Koła „Caritas” zebrali do puszek 637,03 zł. Zbiórka przeznaczona była na wsparcie Ośrodka dla Niedożywionych Dzieci w Rutshuru w Kongo.

„Szkoła do hymnu” i Radio Instal – w ZSTI uczcili koleją rocznicę odzyskania niepodległości

Akcją „Szkoła do hymnu” i audycją poświęconą Niepodległej swą działalność zainaugurowało Radio Instal. W ten sposób w ZSTI świętowano kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.  Po telewizji internetowej i portalach społecznościowych szkolna radiostacja jest kolejnym medium, w którym szkoła zaznacza swoją obecność w przestrzeni publicznej.

Poznaj brytyjskie tradycje - weź udział w konkursie

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w szkolnym konkursie j. angielskiego - British customs and traditions. Materiały konkursowe, przygotowane przez p. Sylwię Marszałek, znajdują się na platformie przedmiotów ogólnokształcących Konkurs j. angielskiego prowadzony przez p. Agnieszkę Biel-Habieda. Finał konkursu zaplanowano na połowę grudnia. Szczegółowe informacje można uzyskać u swoich anglistów. Na zwycięzców, oprócz satysfakcji, czekają nagrody.

Poznawali Polskę w ramach projektu ministerialnego

Uczniowie klasy 3 technikum budowlanego wraz z grupką uczniów z klasy 4 technikum elektrycznego w ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Poznaj Polskę”  poznawali liczne atrakcje Trójmiasta.

Zwolnieni z Teorii w akcji

Ogromne zainteresowanie wywołało spotkanie organizacyjne ogólnopolskiego projektu realizowanego w ZSTI Zwolnieni z Teorii. Blisko 50 uczniów postanowiło włączyć się w nową formułę wolontariatu, którego koordynatorem w ZSTI jest p. Agnieszka Sierant.