• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Zagłosuj na FB, pomóż uczniom reklamy wygrać konkurs

Uczniowie naszej szkoły, z klasy 1, 2 i 3 reklamy trzeci już raz wzięli udział w kolejnej edycji konkursu fotograficznego FotoKrajobraz. Organizatorem konkursu jest Katedra Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej. Motywem przewodnim jest fotografia krajobrazowa dotycząca szeroko rozumianego hasła "Połączenia". Ogłoszenie wyników nastąpi 15 czerwca, ale już dziś od godz. 15.00 można oddać głos na zdjęcia uczniów ZSTI. Szkolnym organizatorem konkursu była mgr Monika Zięba. Internetowe głosowanie publiczności rozpocznie się 14.06 o godz.15.00 i potrwa do 15.06 do godz.15.00. Link do głosowania:https://www.facebook.com/Fotokrajobraz/photos/a.101436938743123/126293642924119/?type=3&theater
Trzymamy kciuki za wszystkich i życzymy sukcesów!

„Zawód nie zawodzi” - znamy laureatów konkursu

W Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej odbył się finał trwającego od marca projektu "Zawód nie zawodzi" - wsparcie wyboru ścieżki kariery zawodowej przez uczniów szkół podstawowych promującego zawody techniczno-informatyczne. W piątkowe przedpołudnie w konkursowe szranki stanęło 40 finalistów reprezentujących  10 szkół regionu.

Gala św. Antoniego, święto szkoły i stypendia Blachotrapezu

W piątek 11 czerwca Renata Skawska i Zarząd firmy Blachotrapez dołączyli do grona uhonorowanych Lilią św. Antoniego, będącego najważniejszym odznaczeniem Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej. Kapituła doceniła pełną poświęcenia i zaangażowania pracę pani Skawskiej na rzecz społeczności szkolnej oraz Zarząd Blachotrapezu za wspieranie młodzieży z ZSTI w realizacji wyboru ścieżki kariery zawodowej w branży budowlanej.

Nowa tokarka CNC w pracowni mechanicznej

Szkolna pracownia mechaniczna wzbogaciła się o nowy sprzęt – tokarkę CNC. Od dzisiaj uczniowie klas mechanicznych, oprócz frezarki CNC zwanej „Harnasiem”, mają do dyspozycji także tokarkę CNC.

Uczniowie ZSTI po raz kolejni najlepsi w projekcie "Oblicza Dialogu"

Instytut Dialogu Międzykulturowego przy Centrum Jana Pawła II w Krakowie podał właśnie wyniki tegorocznej, ósmej już edycji ogólnopolskiego projektu „Oblicza Dialogu”, w której po raz kolejny uczestniczyła grupa uczniów naszej szkoły. I kolejny raz nie dała się nikomu wyprzedzić! Nasi uczniowie pod opieką mgr U.Antosz-Rekuckiej okazali się być lepsi niż licea krakowskie, szkoły z Katowic, Łodzi, Olsztyna, Tarnowa i wiele innych. Utrzymaliśmy pozycję lidera, na której trwamy już od kilku lat.