Adwentowa pomoc wolontariuszy nie ustaje

Mimo, a może zwłaszcza z powodu pandemii, która generuje przecież jeszcze więcej potrzeb, nie zrezygnowaliśmy z naszych tradycyjnych akcji pomocowych.

Zmiana w funkcjonowaniu szkoły od 30. listopada 2020 r.

Od poniedziałku 30 listopada 2020 r. do 18. grudnia 2020 r.  wybrane zajęcia praktyczne będą się odbywały w formie stacjonarnej (w szkole). W związku z tym plan lekcji został zmodyfikowany w taki sposób, aby każdy uczeń miał czas na dojazd na lekcje do szkoły po lekcjach zdalnych i powrót do domu ze szkoły na lekcje zdalne.

ZSTI w nowej odsłonie

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na nową stronę internetową zakończyło pierwszy etap zmiany wirtualnego wizerunku szkoły. Powstały cztery projekty autorstwa uczniów kl. 4 technikum informatycznego: Arkadiusza Adamczyka, Piotra Michalaka, Michała Michalaka oraz Michała Macha. Nad zwycięskim projektem autorzy będą pracować wspólnie pod przewodnictwem laureata konkursu, którym został Michał Michalak z kl. 4Tib.

Informacja dla pracodawców

W związku z zawieszeniem działalności szkół w okresie od 9 do 29 listopada 2020 r. przypominamy, że młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia w okresie zawieszenia zajęć od 9 do 29 listopada nie mają obowiązku świadczenia pracy.

Podstawa prawna:  art. 15f specustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z COVID-19

Organizacja zdalnego nauczania od 26.10.2020 r.

Informujemy, że od poniedziałku 26.10.2020 r. nauka w szkole w całości odbywa się w sposób zdalny. W związku z tym obowiązuje "stary" rozkład zajęć (e-Plan).