Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Dnia 06 czerwca 2018 roku w Limanowej odbył się III rzut zawodów w ramach Powiatowej Ligi Strzeleckiej. Indywidualnie Kamil Krzyściak zajął III miejsce z liczbą 88 punktów. 

W dniu 25.05.2018 roku, instruktor PCK Witold Trepa przeprowadził szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, dla 21 uczniów klas pierwszych ZSTI w Mszanie Dolnej. 

 „Eco Mundo” Gabrieli Kozy i Karoliny Kałafut, uczennic kl. 1TR w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej znalazł się wśród trzech najwyżej ocenionych prac nadesłanych na konkurs „Mój pomysł na biznes w powiecie limanowskim”.  Projekt zakładający szycie ekologicznych torebek uplasował się na trzecim miejscu zaraz po  biznesplanie firmy „BeQuick” stawiającej na inteligentne bramy automatyczne i projekcie domów inteligentnych.

W minionym tygodniu, na finał tegorocznej edycji Projektu „Młody Asyż” nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Perły i perełki sztuki sakralnej w mojej okolicy". W rywalizacji uczestniczyły 44 osoby – do oceny wpłynęło 150 zdjęć.

Klub Wolontariatu działający przy ZSTI pod opieką pedagog Moniki Bierowiec-Łysek aktywnie włączył się w organizację Pikniku Rodzinnego, który odbył się w parku miejskim w Mszanie Dolnej z okazji Dnia Dziecka.