Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W czwartkowy wieczór, 3 stycznia nauczyciele, pracownicy, emeryci i uczniowie z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych kolędowali wspólnie w kościele parafialnym pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia w Mszanie Dolnej.

Bieg życia napędza codzienną aktywność, która często uniemożliwia dostrzeżenie problemów i potrzeb osób niepełnosprawnych wokół nas. Magia świąt sprawia, że zwalniamy tempo naszego życia i pragniemy podzielić się z innymi dobrym słowem, gestem lub tym co posiadamy, bo nic nie sprawia większej radości niż widok uśmiechniętego człowieka

Czworo uczniów ZSTI znalazło się w gronie laureatów konkursu "Ziemia Zagórzańskaw obiektywie - tu spełniają się moje marzenia”. Bartek Orzeł z kl. 4TR ze swoją „Bramą nieba” zajął III miejsce,  prace: Natalii Wcisło (kl. 2TR) „Oddech natury” i Mateusza Habiedy (kl.1TI) „Rowerem przez świat” zostały wyróżnione, natomiast Mariusz Karpierz (kl. 4TR) otrzymał nagrodę specjalna ufundowaną przez przewodniczącą Rady Powiatu Limanowskiego.

 

 

 

Święta 2018

 

 

 

 

 

W ZSTI już od kilku dni panuje świąteczna atmosfera – choinka w holu szkoły, lampki przed budynkiem, szkolny zespół muzyczny ćwiczy kolędy.