Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Na hali sportowej ZSTI 6 grudnia odbył się II Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSTI. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów o czym może świadczyć fakt, że do imprezy zgłosiła się rekordowa liczba zespołów bo, aż 20 klas. Głównym celem turnieju było propagowanie piłki siatkowej wśród młodzieży, aktywnego spędzania czasu w szkole oraz zdrowego stylu życia.

W ZSTI zakończył się  kiermasz kartek i ozdób świątecznych związanych z doroczną akcją charytatywną „Paczka św. Antoniego”, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc materialną dla najbardziej potrzebujących uczniów ZSTI.

W związku z akcją promowania czytelnictwa wśród uczniów ZSTI, uczniowie 3 TBB wraz z wychowawcą podjęli trud maratonu. Na szczęście dla niektórych uczniów, a zwłaszcza  wychowawcy, nie był to dystans 42 km i 195 m. I nie naśladowaliśmy greckiego posłańca Filippidesa, gdyż  jego i nasz los mógłby być podobny.

Zapraszamy wszystkich rodziców (również z klas wielozawodowych) na spotkanie z rodzicami, które odbędzie się w czwartek 7 grudnia, o godz. 16.00 w budynku ZSTI przy ul. Starowiejskiej 4.

Jednocześnie informujemy, że w środę 6 grudnia rozpocznie się w ZSTI kiermasz świąteczny, z którego całkowity dochód będzie przeznaczony na „Paczkę św. Antoniego”. Środki finansowe zebrane w ramach tej akcji zostaną przekazane uczniom naszej szkoły znajdującym  się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Zapraszamy więc wszystkich również rodziców aby wzięli udział w kiermaszu podczas wywiadówki.

 

 

4 paczki z trwałą żywnością i środkami czystości, efekt zbiórki rzeczowej przeprowadzonej w Tygodniu Ubogich przez Szkolne Koło „Caritas”, zostały nadane!.