Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

 

 

 

Uczniowie ZSTI uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości wspólne z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Program artystyczny, przygotowany przez polonistkę Ewę Nawarę, zyskał  ogromne uznanie publiczności.

Posadzeniem Dębu Niepodległości i zakopaniem kapsuły czasu na dziedzińcu szkoły uczczono w ZSTI setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W uroczystym apelu uczestniczyła nie tylko cała społeczność szkolna, ale także przedstawiciele starostwa powiatowego w Limanowej i firmy Blachotrapez – partnera szkoły.

Zapraszamy do udziału w etapie szkolnym ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Regulamin konkursu oraz materiały (pytania testowe i odpowiedzi) dostepne na szkolnej platformie e-learningowej  "Poznaj swoje prawa w pracy" klucz dostępy "pip". Informacje i zapisy u szkolnego koordynatora konkursu pana Grzegorza Lekkiego.

Na platformie e-learningowej w kursie Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły pojawił się drugi odcinek historii ZSTI. W sobotę 17 i niedzielę 18 listopada dostępny będzie quiz. Zachęcamy do zabawy uczniów i nauczycieli. Przypominamy, że zdobywane w ten sposób punkty będą liczone  zarówno indywidualnie, jak i dla całej klasy podczas finału konkursu "Klasa z klasą".