Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

INSTAL w tym roku szkolnym stanie się poważnym 50-latkiem. Aby uczcić tak nobliwego jubilata cała społeczność szkolna oraz absolwenci są zaproszeni do wspólnej zabawy, której kulminacyjnym punktem będzie wielkiej jubileuszowa gala 13 czerwca. Z okazji jubileuszu powstała monografia szkoły, wybite też zostały pamiątkowe pinsy 50-lecia ZSTI.

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych

informacja z otwarcia ofert

Szanowni Państwo,

W związku z zakończeniem postępowania i dokonaniem wyboru najkorzystniejszej oferty w procedurze prowadzonej na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo Zamówień Publicznych  ( tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 1986 z późn. zm. ) w trybie przetargu nieograniczonego na: „Dostawa i dystrybucja gazu do budynków Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej”

W dniach 21-24 budowlańcy z klasy 1 pod opieką pani Elżbiety Sowy, pani Ewy Diduszko i pana Grzegorza Lekkiego odwiedzili Bieszczady. Po dotarciu nad Jezioro Solińskie, spacerze po Polańczyku i przeprawie promowej zakwaterowaliśmy się na malowniczej wyspie w ośrodku wypoczynkowym Wyspa Energetyk.

W poniedziałek (29.05.2019) odbyły się Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Impreza przede wszystkim miała na celu popularyzację siatkówki plażowej w środowisku szkolnym oraz aktywizować młodzież do uprawiania sportu i aktywności ruchowej.

W związku z przetargiem nieograniczonym na zadanie o nazwie: „Dostawa i dystrybucja gazu do budynków Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej" w dniu 30.05.2019 r. Zamawiający powiadamia o zmianie w SIWZ.

 

Szczegóły zmian pod tym linkiem: