Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Kilka minut po godz. 9 dla 850 uczniów ZSTI zabrzmiał ostatni dzwonek przed wakacyjną przerwą oznaczający oficjalne zakończenie roku szkolnego 2018/19, który z pewnością w historii szkoły zapisze się jako rok wielkich wydarzeń – w listopadzie świętowaną setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a niespełna tydzień temu odbyła się jubileuszowa Gala 50-lecia szkoły.

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w budynku przy ul. Starowiejskiej 4, w środę 19.06.2019 r.  o godz. 9.15. Msza św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w środę 19.06, o godz. 8.00. 

 

 

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego nasze koło „Caritas” sfinalizowało swoją ostatnią tegoroczną akcję, wysyłając do ośrodka misyjnego w Rwandzie ponad 160 par okularów, kilkaset przyborów szkolnych, witaminy, bieliznę, pluszaki, nasiona, sprzęt sportowy.

7. czerwca w  Centrum JP II w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Oblicza dialogu. Młody Asyż". Nas reprezentowała skromna lecz mocna delegacja: w tym roku szkolnym grupa projektowa z Naszej szkoły okazała się bezkonkurencyjna i wśród ponad 80 szkół z całej Polski, które zdobyły certyfikat projektu, stanęła na najwyższym podium zajmując I miejsce z wyróżnieniem, deklasując wiele grup z renomowanych szkół wielkomiejskich z Krakowa, Katowic czy Warszawy.

Msza św. w kościele Bożego Miłosierdzia, uroczysta gala i festyn św. Antoniego – w taki sposób w czwartek 13 czerwca, w dniu patrona Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych świętował jubileusz 50-lecia.