• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Warmia z budowlańcami

Klasy 2TB oraz 3TB wraz z opiekunami p. Marcinem Stożkiem, p. Iwoną Płachytka oraz p. Grzegorzem Lekkim poznawali bogactwo krajoznawcze i historyczne regionu Warmii i Mazur. W dniach od 23 do 27 maja budowlańcy mieli okazję zwiedzić stare miasta w Olsztynie i Elblągu i odbyć podróż po wszechświecie podczas seansu w olsztyńskim planetarium.

INSTAL biega…i to szybko!!!

Ale sobie pobiegał DREAM TEAM lekkoatletyczny ZSTI w Mszanie Dolnej. We wtorek 24 maja na stadionie sportowym im. Jana Ciszewskiego w Mszanie Dolnej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowej Lidze LA. Ekipa chłopców wspięła się na wyżyny swoich umiejętności zdobywając zaszczytne III miejsce. Tuż za podium, bo na IV miejscu uplasowała się drużyna dziewcząt. Opiekunowie DREAM TEAMU ZSTI: Michał Mielnikiewicz i Łukasz Dobrowolski dziękują całej Katedrze Wychowania Fizycznego za pomoc w skompletowaniu drużyn.

Nasi po raz 8. w gronie laureatów i liderów projektu „Oblicza Dialogu. Młody Asyż”

Dobra passa grup projektowych z naszej szkoły trwa! Także w ogólnopolskim projekcie Instytutu Dialogu Międzykulturowego Jana Pawła II w Krakowie, „Oblicza Dialogu. Młody Asyż”, znaleźliśmy się wśród najlepszych: nie tylko Laureatów, ale i w wąskim gronie Liderów projektu!

Wielki sukces Instalu! DZIECI I RYBY ze Srebrnym i Brązowym Wilkiem

DZIECI I RYBY  zostały najlepszym projektem społecznym w województwie małopolskim, a Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej zajął zaszczytne 3 miejsce wśród małopolskich szkół. W wielkiej gali finałowej ogólnopolskiej olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii, która odbyła się w Warszawie, oprócz nagrodzonej Srebrnym i Brązowym Wilkiem grupy DZIECI I RYBY, udział wzięły również dwie pozostałe grupy projektowe z ZSTI - SMILE i DANCE IT, które zostały nominowane do Złotego Wilka za najlepszy projekt w Polsce.

Spawacze na Kaszubach

Korzystając z przychylnej majowej aury, klasy 3TS i 3TSp z wychowawcami - Moniką Bierowiec i Agnieszką Baum odwiedziły Kaszuby. Młodzież odkrywała piękno polskiego wybrzeża w trakcie rajdów rowerowych z Władysławowa na Hel oraz do Jastrzębiej Góry.