Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Jakie są podstawy zdrowego żywienia, co to jest piramida żywieniowa i jak niezwykle ważna jest odpowiednia ilość wody w codziennej diecie mogli dowiedzieć się uczniowie ZSTI, którzy uczestniczyli w spotkaniu z dietetyk Emilią Wacławik.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego "ELLLO", w którym należy wykazać się znajomością słownictwa i umiejętnością rozumienia ze słuchu. Materiały konkursowe to 12 tematów zamieszczonych poniżej. 

Mateusz Szczęsnowski, uczeń kl. 3TB i zawodnik mszańskiego UKS Koryo odniósł kolejny spektakularny sukces sportowy. 

Ponad 50 par sportowych butów dla piłkarskiej drużyny dzieci ulicy z ośrodka „Nadzieja” w Rutshuru, do tego 5 piłek, 21 par piłkarskich i 70 zwykłych sportowych skarpet, 4 pary bramkarskich rękawic, 3 pompki z osprzętem, ponad 100 sztuk bielizny, 50 koszulek i wiele innych darów powędruje na pogranicze Kongo i Rwandy od naszego Koła „Caritas” – trwa pakowanie i wysyłka darów.

W ramach obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, młodzież klas pierwszych – I TEp, I TEg, I SBp, I TIp, I TIg, I TRp – uczestniczyła w zajęciach, których tematyką była lokalna historia antykomunistycznego podziemia.