Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Ekipa z ZSTI w składzie Marek Wróbel (kapitan), Bartłomiej Szczypka (3TiB), Piotr Pajdzik (4TB), Mateusz Kowalczyk (2TI) oraz Bartłomiej Trybuła (3TIA) zajęła drugie miejsce w rozgrywkach Mistrzostw Polski Szkół w E-Sporcie, tym samym otrzymując zaproszenie na finał imprezy.

Papież Franciszek ogłosił tegoroczny październik Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym pod hasłem „Ochrzczeni i posłani”. Ma on przybliżyć nam odpowiedzialność za naszych bliźnich w krajach misyjnych.

Najważniejsza wojewódzka impreza kolarska - Mistrzostwa Małopolski w kolarstwie górskim odbyła się 27 września 2019 roku na stoku narciarskim SIEPRAW SKI. Uczniowie naszej szkoły ścigali się w finałach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży, w kategorii chłopców na dystansie 3x2000 metrów. Widowiskowość zawodów była atrakcyjna ze względu na możliwość obserwowania trasy i zmagań kolarzy przez licznie przybyłych kibiców. 

Jutro o godz. 11.30 w sali P1 w budynku przy ul. Starowiejskiej odbędzie się spotkanie muzyków szkolnego INSTAL BANDU. Zapraszamy wszystkich, których pasją jest muzyka, którzy grają na instrumentach lub mają talent wokalny.

Klasa pierwsza technikum spawalnictwa z wychowawczynią Agnieszką Baum oraz pierwsza klasa technikum spawalniczo-mechanicznego z wychowawczynią Moniką Bierowiec jako cel swojej pierwszej wycieczki integracyjnej obrała piękne Gorce.