Zbiórka krwi

Integracja na Lubogoszczy

W ubiegłą środę na swoją pierwszą, integracyjną wycieczkę wybrała się klasa 1TB wraz z wychowawcą Iwoną Płachytką oraz wuefistami Janem Nawieśniakem i Michałem Mielnikiewiczem. Korzystając z babiego, a nawet jeszcze upalnego lata, za cel obrała sobie pobliską Bazę Lubogoszcz. 

Matematyka w obiektywie - zapraszamy do udziału konkursie

Matematyka w sztuce, zjawiskach przyrodniczych i fizycznych to temat kolejnej edycji międzynarodowego projektu Matematyka w obiektywie. Termin zgłoszenia prac konkursowych upływa 1 listopada. Zainteresowani mogą zgłaszać się do nauczycieli matematyki w ZSTI.

Informatycy na szlaku

W ZSTI początek roku szkolnego to już tradycyjnie czas wycieczek integracyjnych klas pierwszych. Jako pierwsza na szlak wyruszyła kl. 1TIb z wychowawczynią Grabrielą Sułkowską i nauczycielem wf – Michałem Mielnikiewiczem.

Budujemy „Przedszkole dla Nadziei”

Szkolne koło „Caritas” zaprasza do nowej, wielkiej akcji „Przedszkole dla Nadziei”- to marzenie s.  Dominiki Laskowskiej, pracującej od ponad 20 lat w Kongo polskiej pallotynki, której nasze koło pomagało już wielokrotnie. Matumaini, czyli Nadzieja, to ośrodek ratujący rocznie ok. 20 tys. dzieci cierpiących na chorobę głodową.