Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Przekonali się o tym uczniowie z kl. 1TIb, którzy wraz z wychowawczynią Ewą Nawarą i nauczycielem biologii  Elżbietą Sową  wzięli udział w spotkaniu edukacyjnym pt. „Witamina D - co należy o niej wiedzieć” zorganizowanym przez studentów i wykładowców  Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego - Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu. Ponieważ po zimie każdy jest zmęczony, znużony, depresyjny, spotkanie okazało się strzałem w dziesiątkę.

W dniach 08-15.04.2018 r. przeżywamy ogólnopolski Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Mocni w Duchu św.” Szkolne koło „Caritas” organizuje w związku z nim zbiórkę rzeczową „Podziel się z Maluchem z Rwandy”.

Życzenia świąteczne

22 marca uczennice klasy 1TB – Gabrysia Gniecka i Martyna Smreczak – wraz z wychowawczynią Iwoną Rusnak i Panią Elżbietą Sową udały się do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Już 2 tygodnie wcześniej wszyscy uczniowie klasy 1TB przygotowywali upominki dla małych pacjentów tej placówki – własnoręcznie robione jajka wielkanocne. Odwiedziny z prezentami miały choć na chwilę oderwać dzieci ze szpitalnych oddziałów od ich trudnej codzienności.

Właśnie zakończył się trwający trzy dni Festiwal Zawodów w Małopolsce, na którym w krakowskiej hali EXPO Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych z Mszany Dolnej prezentował swoją ofertę jako jedyna szkoła z powiatu limanowskiego.