Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040, fax. (18) 33 10 198

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W środę, 25 października w ZSTI odbędzie się niecodzienna akcja – „Pomaluj się dla św. Antoniego”. Uczennice będą malowały paznokcie innym uczennicom.

Chciałbyś poznać nowe trendy w projektowaniu, nowe technologie lub chciałbyś przyszłości studiować architekturę dołącz do Klubu Młodego Architekta.

W dniach od 6 – 8 października strzelcy z Obwodu Małopolskiego wzięli udział w pierwszym ćwiczeniu taktyczno – specjalnym pk. „MECH – 17”, które odbyły się na terenie ZSTI w Mszanie Dolnej, gdzie mieści się ZS Strzelec Js2404 Mszana Dolna.

Uczeń kl. 2 TE ZSTI Mszana Dolna, na co dzień trenuje w klubie „Luboń” Skomielna Biała. Dwukrotnie zdobył tytuł mistrza powiatu limanowskiego, w ubiegłym roku miejsce V w województwie.  06.10.2017 w Myślenicach na Zarabiu zdobył brązowy medal mistrzostw województwa małopolskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W ZSTI rozpoczął się cykl wydarzeń związanych z udziałem w projekcie „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”. Jako pierwsze maraton czytelniczy rozpoczęły klasy: 4TBb i 1 TEM.