W ZSTI rozpalili świąteczną radość

Kulminacją trwających w ZSTI od ubiegłego tygodnia przygotowań do Bożego Narodzenia było uroczyste zapalenie iluminacji świątecznych. Punktualnie o godzinie 17 dyrektor Andrzej Dębski włączył światełka na choince przed budynkiem przy ul. Starowiejskiej, a tym samym dał znak do rozpoczęcia świętowania. - Mamy nadzieję, że multimedilane show „Rozpalmy świąteczną radość” wprowadziło w świąteczny nastrój także mieszkańców miasta – mówią organizatorzy wydarzenia.

Szkoła stroi się na święta

Zmienia się wygląd szkoły. Mimo iż, z powodu pandemii brakuje codziennego gwaru, zaczyna się już tworzyć świąteczna atmosfera. Do świąt pozostał tydzień i jak co roku, jest to gorący okres przygotowań.

Świąteczne reminiscencje

Tegoroczne święta będą nieco inne niż zazwyczaj i chociaż społeczność szkolna nie zaniechała wspólnego świętowania, które w ZSTI ma szczególnie uroczysty wymiar, to niestety większość działań została przeniesiona do sieci.

Świąteczne prace uczniów ZSTI

Każdego roku nasi uczniowie tworzą kartki i ozdoby świąteczne, które następnie są sprzedawane podczas kiermaszu organizowanego w szkole. Dochód ze sprzedaży zawsze przeznaczony jest na szczytny cel.

W ZSTI przygotowują się do świąt

Nawet pandemia nie jest w stanie przeszkodzić ZSTI w świętowaniu. Ubieranie szkoły i sal lekcyjnych, spotkania przy wigilijnym stole i wspólne kolędowanie już od dawna jest tradycją, która w tym roku ze względu na reżim sanitarny zmieniała nieco swój wymiar.