Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Po raz drugi  Przemysław Małysz w tym roku szkolnym zorganizował szkolenie z I pomocy dla przedszkolaków. W dniu 25 lutego 2019r. nauczyciel EDB wraz z dwoma uczennicami Kamilą i Kingą z klasy 2TB przeprowadził zajęcia dla przedszkolaków z Przedszkola Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Mszanie Dolnej.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów zainteresowanych elektroniką na spotkanie informacyjne w najbliższy piątek 1 marca 2019 r., na długiej przerwie do sali 39.

7  marca o godz 9 w budynkach ZSTI przy ul.Starowiejskiej i Matejki zostanie przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs Chemiczny - Alchemik. Osoby, które zdeklarowały udział w konkursie, proszone są o zgłoszenie się w tym dniu do nauczycieli: p. Iwony Rusna i p. Elżbiety Sowy.

W ubiegły poniedziałek w Kasinie Wielkiej na stacji narciarskiej KASINASKI odbyły się zawody w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży w narciarstwie alpejskim. Naszą szkołę godnie reprezentowała 9-osobowa grupa narciarzy. 

Na platformie e-learningowej w kursie "Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły" pojawił się piąty odcinek historii ZSTI. Od soboty, 23 lutego do końca miesiąca dostępny będzie quiz. Zachęcamy do zabawy uczniów i nauczycieli. Przypominamy, że zdobywane w ten sposób punkty będą liczone  zarówno indywidualnie, jak i dla całej klasy podczas finału konkursu "Klasa z klasą".Na platformie e-learningowej w kursie "Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły" pojawił się piąty odcinek historii ZSTI. Od soboty, 23 lutego do końca miesiąca dostępny będzie quiz. Zachęcamy do zabawy uczniów i nauczycieli. Przypominamy, że zdobywane w ten sposób punkty będą liczone  zarówno indywidualnie, jak i dla całej klasy podczas finału konkursu "Klasa z klasą".