• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Nagrody dla laureatek konkursów jęzkowych

Dzisiaj zostały nagrodzone zwyciężczynie szkolnych konkursów języka angielskiego ' Customs and Traditions in Britain' i ' Elllo' - Gabriela Sobczak (kl. 3TB), Agata Kovalska i Zuzanna Traczyk (kl. 3TR) oraz Roksana Nowak i Paulina Nowakowska (kl. 1TI). Gratulujemy!

Wolontariusze z ZSTI w akcji

Klub Wolontariatu działający przy ZSTI pod opieką pedagog Moniki Bierowiec-Łysek aktywnie włączył się w organizację Pikniku Rodzinnego, który odbył się w parku miejskim w Mszanie Dolnej z okazji Dnia Dziecka.

Znamy zwycięzców kolejnej edycji prestiżowego konkursu Zawód nie zawodzi

W Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej odbył się wielki finał II edycji konkursu "Zawód nie zawodzi" - wsparcie wyboru ścieżki kariery zawodowej przez uczniów szkół podstawowych”, będącego nową inicjatywą ZSTI, adresowaną do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych. Rywalizacja była bardzo zacięta i trwała kilka miesięcy. Niewątpliwym liderem w regionie została Szkoła Podstawowa w Skomielnej Białej, która zdobyła aż pięć miejsc na podium.

Budowlańcy na gorczańskim szlaku

26 maja klasa 1TB pod opieką wychowawczyni p. Iwony Rusnak oraz nauczycieli: Pani Urszuli Kotarby i Pana Michała Mielnikiewicza wyruszyła z Koninek przez Tobołów do schroniska na Starych Wierchach.

Konkursy, zabawy, pokazy, czyli Instaliada w ZSTI

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią Instaliada, czyli dzień otwarty ZSTI powrócił do tradycyjnej formuły. W piątkowe przedpołudnie na przyszłych absolwentów szkół podstawowych czekały pokazy w pracowniach zawodowych, konkursy i rozgrywki sportowe. Tradycyjnie, impreza wzbudziła ogromne zainteresowanie ósmoklasistów, którzy do Mszany Dolnej przyjechali z 15 szkół z trzech powiatów: limanowskiego, nowotarskiego i myślenickiego.