Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Szkolne Koło "Caritas" organizuje kolejną akcję dla Afryki, tym razem jest to zbiórka okularów zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłoneczne. Oklulary mogą być używane, lecz w dobrym stanie - dla afrykańskich dzieci i dorosłych.

Na platformie e-learningowej w kursie "Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły" pojawił się siódmy  odcinek historii ZSTI. Quiz dostępny jest do końca miesiąca. Zachęcamy do zabawy uczniów i nauczycieli. Przypominamy, że zdobywane w ten sposób punkty będą liczone  zarówno indywidualnie, jak i dla całej klasy podczas finału konkursu "Klasa z klasą".

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości
oraz serdecznych spotkań w gronie rodzinnym

życzą

Dyrekcja i Pracownicy ZSTI w Mszanie Dolnej

 

 

Przed wami jedna z ważniejszych decyzji życiowych – wybór szkoły średniej. Właśnie rozpoczyna się rekrutacja, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej placówki. Przypominamy, że kształcimy w poszukiwanych na rynku pracy zawodach: technik elektryk, technik mechanik, technik informatyk, technik budownictwa, technik reklamy oraz jako jedyny kierunek w Polsce - technik spawalnictwa. Dla tych, którzy jeszcze nie do końca potrafią sprecyzować swoje zainteresowania zawodowe, proponujemy naukę w murach naszej szkole, ale w liceum ogólnokształcącym – zarówno po szkole podstawowej jak, odpowiadając na duże zainteresowanie, po 3 klasie gimnazjum.