Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Lingwistycznym „DUET”.

 

 „Mój przyjaciel w masce #Muko Przyjaciel#” -  tak brzmiało zaproszenie Fundacji Oddech Życia do udziału w ogólnopolskiej kampanii społecznej mającej na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy osób dotkniętych  mukowiscydozą, na które odpowiedziała społeczność ZSTI. Uczniowie po raz kolejny zaangażowali się w pomoc potrzebującym, a tym razem do współpracy zaprosili również młodzież z mszańskiego Ośrodka Wychowawczego.

 

Sukcesem zakończyła się kolejna akcja paczki św. Antoniego w ZSTI.  Uczniowie samodzielnie wykonali ozdoby i dekoracje świąteczne.

W czwartek w budynku przy ul. Leśnej zgubiono złoty łańcuszek. Uczciwy znalazca proszony jest, aby oddać go do sekretariatu. Łańcuszek ma dla właściciela wartość sentymentalną, jest pamiątką rodzinną. Znalazca może liczyć na nagrodę.

W czwartek przedstawiciele klas 3 TB i 2 SBa ZSTI  wraz z nauczycielem j. niemieckiego - panią Anną Łanochą po raz drugi  w tym roku szkolnym odwiedzili i przeprowadzili zajęcia z pierwszakami z sąsiedniej Szkoły Podstawowej nr 1. Tym razem tematem zajęć były obyczaje bożonarodzeniowe w krajach niemieckojęzycznych.